Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert van az hogy korlátlan...

Miert van az hogy korlátlan net ellenére is lassú a facebook (alkalmazast hasznalok)?

Figyelt kérdés
Korlátlan a netem kozossegi szolgálatokra eddig nem volt vele gond de 2-3 napja igen lassú, frissitettem is mar pedig de ugyan úgy lassú az Fb alkalmazás. Mit tehetek??

2018. márc. 3. 08:14
 1/1 szenes43 válasza:
A korlátlan net azt jelenti hogy pld. 1 hónap alatt annyit töltesz le amennyit akarsz. A korlátlanság nem az internetsebességre vonatkozik. Az függ hogy milyen program van előfizetve és a szolgáltatótól is. Van egy hirdetett sebesség és van egy garantált. Akkor tudsz reklamálni ha a garantált sincs meg. Nekem Digi van 1000megás és 940-960 a sebességem. A gépedtől is függ!
2018. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!