Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kishúgom Facebook profilján...

Kishúgom Facebook profilján személyi igazolványt kellett feltölteni, de a szülinapját is kitakarta véletlenül. Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mert elvileg ugye szerintem annak is kellene rajta szerepelni. Friss volt a profilja , sok embert egyszerre jelölhetett be. 14 éves múlt, szóval azt hiszem a feltételek szerint már elég idős az oldal használatához

2018. máj. 25. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
GDPR nem 16 éves korhatárt vezetett be? (elnézést ha rosszul tudom de én ezt olvastam mindenhol és amikor engem egy-egy szolgáltatás igazoltatott, mindig a 16 éves korhatárt olvastam mint minimum feltételt a használathoz.
2018. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem tudom, amikor ő regisztrált, akkor szerintem a Facen 14 év volt a korhatár, és ugye a személyijét is a GDPR életbe lépése előtt kérték :/
2018. máj. 25. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!