Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért törölte a Facebook a...

DURAN10 kérdése:

Miért törölte a Facebook a személyes oldalamat és a sport rajongói oldalamat?

Figyelt kérdés
Több mint kilenc éve használom a Facebookot. Csak családi képek voltak rajta. Nem kamu profil volt. Soha nem osztottam megsértő képeket stb. Nem volt rajta politika. Készítettem egy másik oldalt. Azt is törölte a Facebook. Lejárt munkamenet. Az Ön profilját letiltottuk. A sport rajongói oldalamat több mint 60000 követték már. Tavaly kezdtem el. Angol nyelven írtam. Mindig mindent hivatalosan osztottam meg. YouTube, sport oldalak, Facebook, Instagram stb. Valakinek valami ötlete? Köszönöm a válaszokat.
2018. jún. 30. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Böngészős cache ürítésről és appok törléséről-újratelepítéséről írnak többnyire a neten ami megoldhatja.


[link]

[link]

2018. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De ezt már megcsináltam. Letöröltem, újból telepítettem. Akkor csináltam az új fiókomat. Reggelre törölte a Facebook. Olvastam fórumokon többen jártak így a világban. A Facebook botrány óta még több esetről van tudomásom. Csak bosszantó! Nagyon sok munkám volt benne. Nem küldenek se e-mailt, se választ. Annak örülök, hogy az Instagram oldalam megmaradt.
2018. jún. 30. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!