Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg olyan szar a Telekomtó...

Tényleg olyan szar a Telekomtól kapott speedport entry 2i névre hallgató modem router?

Figyelt kérdés
Ahogy neten olvasgattam olyan kritikákat írnak róla hogy alig tudja biztosítani a megfelelő net sebességet stb...

2018. júl. 18. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is Telekomos van, de ez nem sima wifirouter, hanem elosztó. Ha IPTV-s modem is van rajta, erre cserélnek.

[link]

2018. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szabómarci001 ***** válasza:
Én nekem is az van, de nagyon nem vagyok oda érte
2018. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező ha te olyan sz@rnak tartod a speedport entry 2i modemet akkor ne fizess elő a Telekomnál IPTV-re, vagy vezetékes telefonra, esetleg internetre se fizess elő. Ugyanis a Telekom IPTV-je, és a Telekom digitális telefonjai csak a Telekom által adott sz@rnak nevezett ezközzel fognk müködni. Máss készülékkel nem. Épp ezért nem feltétlen kötelező előfizetni. vagy van másik szolgáltató is akkiknél elfizethetsz.
2018. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

UPC: napokig nincs semmilyen szolgáltatás.

Digi: egyre többször ugyanez.

Telekom: végig működött.

Budapesttől északra és nyugatra, sok településen.

No comment.

2018. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szolgáltató sem tökéletes ország szinten. Valakinek ott jó, valakinek máshol jó a kiépítése. Én a diginél vagyok 10 éve. Annyi problémám van vele, hogy évente EGYSZER, ha van valami karbantartásuk, elmegy a net. Semmi több. Az meg kibírható.
2018. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
IPTV nélkül is ezt adják, ha kell a VoIP (vezetékes telefon). Nálam a TV műholdas, illetve atelefon és internet van még beköttetve amihez ezt adták. Nincs vele nagy gond, ha totál alap felhasználáshoz kell. QoS minden formában felejtős, ami nekem érvágás konkrétan, de vannak szűrők (URL, IPv4/6, MAC stb), DMZ, DHCP (alap még a kacatokban is kb.), szülői felügyelet, adminisztrációs beállítások (log kinyerés, hitelesítő adatok ellenőrzése/módosítása stb), wifi beállítások, Port forwarding és még sorolhatnám. Összességében korrekt azt a (számomra) egyetlen hiányosságát leszámítva. De oly mindegy ám, azt a modellt adják, amelyiket ők jónak gondolnak.
2018. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!