Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék ipt változtatni?...

Hogy tudnék ipt változtatni? Körülbelül elmondom nektek 50 videót néztem, hogyan kell ipt változtatni. Sehogysem tudok. Mivel egy élettelen egésznap ddosol. Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon sok módszert próbáltam, és hogy índítsam újra routert mert körülbelül 200x próbáltam. Igen, abban 100%-ban biztos vagyok hogy ddosalnak, melleleg egy streamer vagyok, észre veszik hogy streamelek és kiddosolnak.Nagyon fontos, anyámnak meg nem mondhatom hogy vegyünk új netet.. Szolgálatot hívtuk: ők nem elvileg nem tudnak ipt változtatni. A ddos-t nem is ismerik.

2018. aug. 6. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor a szolgáltatót ha felhívod akkor kérhetsz ip cím cserét.
2018. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Olvasd el amit írtam.. Leírtam hogy felhívtuk nem akarnak ipt változtatni, és nem tudják mi az A DDOS
2018. aug. 7. 14:27
 13/13 anonim válasza:

Szoftveresen is meg lehet oldani ezt...

Rengeteg barátom van, aki egy program segítségével a statikus IP-jét dinamikusra változtatta egy aprócska program segítségével (és fordítva is)


Egyébként ha nem akarsz ilyenekkel bajlódni, akkor az internetszolgáltatónál igényelj Dinamikus IP címet

2018. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!