Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy a sampon van egy szerver los santos street wars és egyszer be enged a serverre máskor? Meg nem hogy van ez.

Figyelt kérdés

2018. aug. 10. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
A sampon korpásodás elleni vagy töredezett hajra való?
2018. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nulla információra (hibaüzenet ír? valaminek történnie kell) nehéz mit mondani.
2018. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gta san andreas multiplayer? Samp
2018. aug. 10. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány ezredik ilyen bután megfogalmazott kérdés kerül még ki ide? Azt már kijelenthetem, hogy az ilyenek kódolásában már van tapasztalatom, de ennek 3x-4x neki futottam, mire megértettem... Már bocs a szóhasználatért, de olyan hülyén fogalmaztál, olyan hülye helyre tetted a pontot, annyira tagolatlan a kérdésed, hogy huh... A rövidítést meg már nem is ragoznám...

Mindegy, ezt leszámítva és a megoldásra koncentrálva: nem lehet, hogy egy admin szórakozik veled? Vagy az nem fordulhat elő, hogy a szerver hol elérhető, hol nem? Esetleg a te internetkapcsolatod ilyen?

2018. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megjavult
2018. aug. 11. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!