Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Városi tűzijátékról készült...

Városi tűzijátékról készült videót tiltotta a Youtube?

Figyelt kérdés
Debreceni tűzijátékról csináltam és szerzői jogi okokra hivatkozva világszerte letiltották. Más is járt már így? ez nem túlzás már?

2018. aug. 22. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ma már minden apróságért letilt a Youtube, pl egy Youtubernek is letiltották az egyik Gta 5 videóját, mert egy rendőr szirénáját egy jazz zenéjét vélte, lassan már a saját készítésű videót letilt, sajnos ez ilyen...
2018. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy jogvédett zene szólt a tüzijáték közben, én is jártam már így.
2018. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg no Copyrightos zenét tenni...
2018. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hullabiztos, hogy nem a képi anyag miatt tiltották le. Valahol a környezetedben rákerült egy zene, amelynek jogtulaja nem engedélyezi sehol a világon (gondolván ha kell ez a zene, vedd meg). Ekkor a YouTube nem tehet mást, mint letiltja. Annyira jó már az ellenőrző servere, hogy pár ütem, pár mp zene után is megteszi. Mert a zenetulaj ezt irja elő neki. A tiedet világszerte letiltották, de akad bőven olyan zene, ami miatt csak egyes országokban nem lesz nézhető, de olyan is előfordulhat, hogy minieszközökre (okostelo, táblagép) nézhetősége korlátozva van, de laptopon és asztalin nincs. Ezeknél még egy kitétel van: nem lehet belőlük bevételed, azt a nézettség után a jogtulaj kapja
2018. aug. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor előbb-utóbb alternatív fele kell nézni.
2018. aug. 23. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet pl. a VIMEO, vagy az INDAVIDEO, de ezek nem népszerűek
2018. aug. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!