Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek is rossz a Strangers.hu...

Nektek is rossz a Strangers.hu telefonon?

Figyelt kérdés

A Strangers.hu olyasmi oldal lényegében mint az Anotalk.

Az interneten megnéztem, semmi baj nincs vele.

Viszont, nekem iPhone (6s) telefonom van, és le is van rá töltve elég rég óta az alkalmazás. Kb 1 - 1,5 hete mikor utoljára beszéltem valakivel, azóta nem tudok új beszélgetést indítani, mert folyton "Várakozást" ír ki, meg hogy ellenőrizzem az internet kapcsolatot, pedig tökéletesen működik az internetem.


Van 1 barátnőm, neki le volt töltve, de megunta és letörölte. Ő is szintén 1-2 hete le akarta újra tölteni, de mondta hogy eltűnt az App store-ból. Megnéztem és tényleg eltűnt.


Írtam messengeren a Strangers.hu-nak még akkor, hogy most mi történt, mert se az egyik barátnőmnek, se nekem nem működik, el is olvasták 1-2 percen belül, azonban választ a mai napig nem kaptam. A Facebook oldalukra se írtak ki ez ügyben semmit.


Én arra gyanakszom, hogy az iPhoneról letörölték végleg, és csak internetes böngészőkben lehet használni.

Azonban nem tudom, hogy ez tényleg így van-e. Ti tudtok róla valamit?


Valamint, ha ez igaz, hogy telefonról már nem használható (legalábbis iPhone-ról nem,) akkor tudtok mondani más ilyen alkalmazást amit letölthetek az App Storeból, Anotalk sajnos nincs rajt (vagyis van 1 Anotalk alkalmazás, de az nem az ami nekem kellene), és nem, nem a Cleverbotra gondolok.

Olyan alkalmazás ami magyar nyelvű, és lehet normálisan beszélgetni, esetleg képet küldeni. Én kerestem de nem találtam olyat, ami letölthető lenne. Remélem ti tudtok segíteni.:) Köszönöm szépen!



2018. szept. 2. 08:56
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is iphoneom van, és nekem se megy...
2018. szept. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is használtam az oldalt de én androidos telefonon és böngészőn keresztül de ott is azt írja hogy az ön kapcsolata nem privát meg ilyenenek és észrevehetően kevesebb ember is használja
2018. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Ez egyszerre megnyugtató mivel tudom, hogy akkor nem csak nálam rossz... (Bocsi ezt nem sértésként mondtam!) Viszont ugyanakkor szomorú, mivel nem tudni, hogy most lesz-e erre megoldás. A legrosszabb hogy választ se kaptam még mindig tőlük, mivel ugye említettem hogy rájuk írtam. Semmi.:/ Remélem majd "okosabbak leszünk" és remélhetőleg pozitív választ kapunk...:D
2018. szept. 5. 21:19
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom,hogy még aktuális-e a kérdés, de nekem se működött, és ma sikerült megcsinálnom. Nekem Samsung-om van, de számítógépen sem működött. Kiírta,hogy az oldal nem biztonságos, és adott egy linket. Arra rámentem és engedélyeztem és nekem úgy működik. De amúgy tényleg észrevehető,hogy lényegesen kevesebben használják

2018. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia, igen gépen nekem is volt hogy előadta azt a másik linket. Gépen jó. Viszont telefonon ugye ez egy alkalmazás, (nem az internetbe írom be, hanem eleve le van töltve...) és telefonon nincs semmiféle link, vagy más megoldás egyenlőre sajnos. Ami nálam azért szomorú, mert kevésbé használom a laptopom, és a telefonos letöltött verzióját meg gyakran használtam..:(

Remélem majd idővel ez is megoldódik, mindenesetre köszönöm hogy írtál.:)

2018. szept. 8. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!