Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak azokkal a...

Mit csináljak azokkal a képekkel, amiken az exem van rajta, de én töltöttem fel? Ha nem muszáj, nem törölném, de látni se akarom.

Figyelt kérdés
Amikor szakítottunk heteken át nyaggatott különböző hülyeségekkel, pl. ne töröljem a képeket, mert akkor elvesznek örökre bárki volt még rajta vagy milyen emlékeket örökített meg. Én nem akarom látni a pofáját, amikor végiggörgetem a profilomat, sőt azt se akarom, hogy más lássa őt a képeim között. Ha törlöm őket félek, hogy megint elindul a régi hiszti. Örülök, hogy egy éve nem beszéltünk, nem akarom megkockáztatni, hogy elölről kezdődik. Valakinek van valami ötlete, hogy mit csináljak? Ha nem lenne fontos a profilomon lévő szoc.háló a munkámhoz, akkor minden ismerősömet törölném, aztán átköltöznék egy másik profilra, aztán csá.

2018. szept. 9. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az exed töltse le a képeket a saját gépére/telefonjára, utána töröld a profilodról.
2018. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A te profilod, nyilván azt törölsz róla, amit akarsz. Én törölném, lesz, ami lesz. Nem félnék egy ex hisztijeitől, az nem élet.
2018. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
és ha egy év után végre barátnőd lesz?akkor is az exed hisztijétől fogsz parázni?
2018. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, mit fog szólni az új csajod az exed képeihez a profilodban...
2018. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!