Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kik a youtube munkatársai?...

Becixxx kérdése:

Kik a youtube munkatársai? Hol lehet őket megtalálni? Kinek kell szólni, ha eltüntették (saját- szerzésű, jogú) videóimat?

Figyelt kérdés

Katona Béla György vagyok. 1980-ban születtem Pécsett. Én mindig be szoktam mutatkozni.

A régi - fakerekes - világban nőttem fel - ahol természetszerű volt, hogy egy hivatal ügyintézője kiírja a nevét és az elérhetőségét...


Viszont nemrégiben történt egy-s más intézkedés: A népszerű videómegosztó egy munkatársa több, mint száz - saját készítésű és alkotói jogú - videóm törölte (vers, gitár, ének)...


Sajnos : Úgy éreztem: Biztonságban vannak ott a videóim, ezért a gépemen se tároltam őket...


A törlést eszközlő munkatárs azonban nem vállalta magát. Levelet írtam, de csak gépi üzenet jött vissza : "A YOUTUBE CSAPATA" aláírással.


Szeretném tudni: Kik illetékesek az ügyemben ?

Hogy kaphatom vissza videóimat?


Illetve: Kit perelhetek be alkotói jogom megsértéséért?


/Katona Béla György, Pécs/



2018. nov. 1. 16:44
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Egyébként meg tényleg elnézést kérek a többiektől.

De olyan világot élünk, ahol ki vagyunk annak szolgáltatva, aki bújkál, nem vállalja magát? Mint például Te is...

Szerinted ez élhető Világ?


És akkor a nemlétező intézkedő megnyom egy gombot és odaszaszik az életműved?


Én azért kicsit másképp képzelem el.


Teszem azt: Facebook. Mi kitesszük magunkat. Azt is tudják rólunk: Mit ettünk. Igaz? De mi tudjuk egy ügyintéző nevét is ott ?


Egy tisztességes - mogyorófavesszőn nevelkedett gyerek - úgy kezdi a mondókáját, hogy bemutatkozik.


A programot ember csinálta. Ezért felelős is érte...


Ha tudnék vele beszélni, nem itt koptatnám a tollam, hanem egy kellemes levélváltás után helyrekerülne a szénám - és komolyan mondom:

Cimborámmá fogadnám az illetőt.


De Ez most nagyon rossz reklám nekik...

2018. nov. 1. 19:11
 22/26 anonim ***** válasza:
Beszélgetni a fejlesztőkkel, mert működik a munkájának gyümölcse, és törölte a szabálysértő szarodat? Fordítva ülsz a lovon, kisfiam.
2018. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Szirty ***** válasza:
100%

"Vagy ő olyan, mint az Isten? Bármikor bármit csinálhat Velem ?"


Tulajdonképpen lényegében pontosan ez a helyzet.

2018. nov. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Most, hogy ma olvasom feltett kérdésedet, már nagyon sajnálom, hogy hozzászóltam tegnap 11.38-kor feltett kérdésedhez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..

Bélus! Te egy beteges ember vagy. A Gyakori Kérdésekben YouTube fronton is össze-vissza kérdezel, válaszolsz, sokszor alpári stílusban. Most mondjam, hogy a stílus maga az ember? Csodálkozom, hogy a GYK oldal még nem törölte reisztrációdat, ugy mint a YouTube a csatornádat szennyeid miatt. Én már megismertelek (nem is kellett volna kérdésednél név szerint se bemutatkozni!), csak azon jóhiszemű, segiteni szándékozókat sajnálom, akik még nem ismerik csodálatos, mindentudó személyiségedet és válaszolnak is neked

2018. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Én pedig nem örülök, hogy egy anoním zsihisz hozza a szabályokat - vagy egy gépi mechanizmus ítélkezik a lelki- szellemi termékek felett.

Mi jó Magyar emberek ezt az igát is lerázhatnánk magunkról. Ehelyett , aki tudja nyalja Zs. Zuckenberg fenekét.

2018. nov. 2. 16:44
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt még mindig nem értetted meg, hogy nem ők tartoznak felelősséggel itt, hanem te. Csak úgy lehet regisztrálni, hogy elismered a szabályzat elfogadását és betartását. Ha ez ellen teszel, akkor ott te leszel a hibás és nem a rendszer meg a közösség, meg az üzemeltetők. Az ügyedben az illetékes te magad vagy: szándékosan megszegted a felhasználási feltételt, mégis habzó szájjal zsidózol miután számon kérték rajtad.
2018. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!