Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor Homenet? Vélemények,...

Telenor Homenet? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az érdekelne engem, hogyha elfogy a telenornál a homenet, független a csomagtól(25-50-100GB + éjszakai 200GB vagy mennyi), azt követően ők ténylegesen belassítják? Vagy nem foglalkoznak vele? Melyik szolgáltató a legjobb ilyen téren, hogy mobilnet? Válaszotokat előre is köszönöm szépen! (ár, ár-érték, jó hálózati lefedettség)

2018. nov. 26. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ténylegesen belassítják a letöltést, de a böngészést nem.
2018. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ár érték arányban a Telekom egy katasztrófa a Telenor homnethez képest, de még ennél is jobb a Vodafone. Ott 50 Gb havi adatforgalmad van 5000 valahányszázért + 150 Gb éjszakai. Ráadásul most 6 hónapig féláron.
2018. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Tehát hogyha elfogy az adatkeretem, pl. 100GB. Akkor azt követően a letöltés ténylegesen belassul, de pl. ha neten nézek videókat stb az ugyanolyan "gyors" marad, azaz pl. FHD-ban is tudom nézni a videókat, meg játékokkal zavartalanul játszani? (jó ping)
2018. nov. 28. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:

A videónézés is letöltésnek számít.

Játékfüggő, hogy melyiket lassítják és melyiket nem. Ha VPN-t használsz, akkor ha jól tudom, mindent lassítanak, így nem kikerülhető a rendszer.

De ha nem torrentezel, nem fog elfogyni 100 giga egy hónapban.

2018. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!