Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valami értelme még az...

Van valami értelme még az ncore prémiumnak így hogy felemelték a meghívót 3000 pontra, hit and run nem érint mert nagy seeder vagyok mindig eliteban maradok és a korlátlan felhasználómegosztás sem érint mert csak én használom?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Eddig sem volt értelme, pénzért megvenni a feltöltési kötelezettség kiváltását - a legtöbbször ezt az érvet hallottam mellette, hogy akkor nem kell seedelni ha fizetsz. Miközben ha naponta megy 2 órát a géped és közben fut a kliens, rég teljesíted a seed időt ingyen is.

Ha normálisan seedelsz, soha nincs szükséged semmilyen plusz előnyre meg prémiumra, legfeljebb a meghívókérést segítette, de már a pontszámok elszálltak ott is.

2018. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
Akkor marad a reklámmentesség, mint előny.
2018. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
# 2: vagy az se,mert arra meg ott a uBlock Origin.
2019. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!