Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a böngészőm? Kb...

Stefan91 kérdése:

Miért lassú a böngészőm? Kb 1,5 hónapja csinálja a gépem, hogy maga a gép gyorsan dolgozik, de ahogy megnyitom a böngészőt, a böngésző be lassul. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A gép maga továbbra is gyorsan dolgozik, ha lekicsinyítem a böngésző ablakot, de maga a böngészőn a "betöltést" jelző karika szaggatva pörög!

Legyen szó Chrome-ról, Operáról, Firefox-ról, s társaik..

Újra telepítettem a gépet, nem hozott változást!

Glary Utilities Pro-val minden opciót kihasználva próbáltam rajt segíteni..de semmi!

Memória optimalizálókkal is próbálkoztam!

Eleinte a notebook aksim cseszekedett, eltávolítottam jobb lett. (Dell Latitude E4300 P9400)

Csak a böngésző szaggat, mit tehetnék szerintetek?

Válaszaitok köszönöm előre!



2018. dec. 14. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Eltávolítás:

[link]


Firefox esetén e kiegészítőt töltsd le:

[link]

Chrome:

[link]

2018. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Illetve nézz szét még itt a kérdések közt a coinminer-re keresve, ajánlanak még programokat.
2018. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindannyitótok segítségét! :)


Újra telepítettem a WIN7-et, természetesen formázva (törölve) a particíót is. Kezdésnek kapásból a(z) ESET Internet Security-t telepítettem (teljes verzió 2021-ig). Illetve a Wise Memory Optimizer-t.

Nos természetesen a gép extra gyors, mint ilyenkor ugye mindenkinek, de az Opera-t megnyitva a böngésző...hát katasztrófa.

Példának okáért FB...nos..betölti az oldalt, korrekt...de csak pörög pörög és pörög a karika...görgetni esélytelen egy darabig. S úgy szint más oldalaknál..egy darabig csak pörög pörög és pörög...noha betöltötte az oldalt már. Régebben ez nem volt jellemző! :/

Fentebb említett segítségeitek közt is megpróbálkoztam ugye a csökkentett módú indításnál, s úgy vírus keresni...meg is találta a mocskot, eltávolította, de a böngésző teljesítmény javulásán semmit sem változtatott sajnos! :/

2018. dec. 15. 16:46
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek az eddigi hozzászólását, segítségét! :)

A probléma megoldódott! Mondjuk úgy, hogy 90%-ig. :)

BIOS-ban kikapcsolva volt a LAN or WLAN, ezáltal nem működött kellőképpen a dolog. Nem vagyok valami nagy PC Bubus, de örülök, hogy sikerült! :)

Mégegyszer köszönöm Mindenkinek tehát a kedves segítségét! :)

2018. dec. 15. 20:30
 15/15 anonim ***** válasza:
Kidobtam az YTD-t, a torrentet és voila, felgyorsult a gép
2018. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!