Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi miatt tiltotta le a faceboo...

Mi miatt tiltotta le a facebook az üzenetküldést második világháborús téma miatt?

Figyelt kérdés

Ugyan nekem a facebook azt írta, hogy "bejelentették" egy általam küldött üzenetet.

Egy nagyon megbízható és korrekt barátommal beszélgettem arról, hogy főztek-e az emberekből szappant a világháborúban. És érveltem amellett is, hogy ez nem teljesen nyert bizonyítást. Az érvelés mellett belinkeltem szélsőjobbos oldalakat ahol leírták, de a facebook ezeket a linkeket nem tiltotta le tehát át tudtam küldeni.

Másnap belépésnél az fogadott, hogy 3 napig le vagyok tiltva.


Egy másik barátomnak is elküldtem a témát, de nála visszavontam az üzeneteket inkább mert tudtam, hogy nem megbízható. Nála viszont ott maradt 3 olyan sáv, hogy "eltávolított üzenet"


vagy ez a srác jelentett, vagy pedig automatikusan nézik a facebook moderátorai, hogy miről beszélgetek a barátaimmal?



2019. márc. 4. 11:51
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Lehetett ez is az is, vagy más is aki olvasta. Lehet minden kulcsóra buknak. Minden olyan elolvasnak, amibe benne van a zsidó, holokauszt, stb.

De ne csodálkozz rajta, a világot már rég a zsidók irányítják (sajnos). Csak a jó cselekedetiről szabad beszélni, amit elég soványan mérnek. Ha bármi rosszat mondasz róluk, akár megalapozott akár nem, egyből előhúzzák a náci kártyát. (Tisztára olyan lett ez nekik, mint a Chewbacca-védelem South Parkba :D )

Az is sikerült elérniük, hogy számos országba büntetendő legyen a holokauszt tagadás. Akkor szerinted pont a facbook -ot nem sikerült ellenőrzésük alá vonni? :)

2019. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
orwell, gondolatrendőrség.
2019. márc. 4. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!