Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legbiztonságosabb...

Melyik a legbiztonságosabb böngésző mindennapos/default használatra?

Figyelt kérdés

Ismerem a TOR-t és használom is, de ők maguk sem ajánlják, hogy ezt tegyük default böngészővé, sem azt, hogy például add-onokat tegyünk rá vagy bármilyen módon személyre szabjuk (egyesek még azt sem javasolják, hogy teljes képernyőre tegyük). Nyilván érthető, mivel mindenféle személyreszabás által könnyebben megkülönböztethető az egyén.


Az Epic Browserről is hallottam, de nem tudom, alkalmazható-e default-ként. Régebben használtam a Pale Moon-t, de a Mozilla alapú böngészőkkel mindig problémáim voltak egy idő után (elsősorban stabilitást tekintve).


Szerintetek melyik böngészőt érdemes használni általánosan, azok közül, ami biztonságos(abb) mint a Chrome (ami azért nem nehéz), vagy a Mozilla?



2019. márc. 5. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
IE6
2019. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy biztonságos ?

Chrome Mozilla hibátlan ha nem töltesz le vírust és nem telepíted akkor nem lesz vírus a gepeden csak úgy hipsz hopsz


Mi más biztonság kell ?

2019. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A biztonságot elsősorban az adatgyűjtéssel és a anonimitással kapcsolatban értettem. Nem egy böngészőtől várom el, hogy elvégezze a direkt erre a célra fenntartott szoftverek munkáját.
2019. márc. 5. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!