Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha megszeretnék tanulni...

Ha megszeretnék tanulni kriptonpénzt létrehozni, ehhez hova kell mennem? Hol tanítják ezt?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
#10 Tisztában vagyok a jelentésével, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy fel tudnád sorolni az összes fontos tulajdonságát, legalábbis erre lehet következtetni a korábbi válaszaidból. Ez olyan, mintha azt kérdezné valaki, hogy mi jellemző egy emlősre, mire azt válaszolná, hogy pl. Négy lába van. (ami ráadásul nem mindig igaz ugye, vannak pl. elértéktelenedett pénzek ;)
2019. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
De mindegy is, ilyen hozzáállással úgysem fogsz soha a büdös életbe kriptopénzt előállítani, tehát a kérdés értelmét vesztette. Én töröltem is a listámról. Pá!
2019. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:

[link]



keveset nézel ki a mai kor emberéből, a googlet ma már nagyon sokan tudják használni s ott ezek fel vannak sorolva. nekem nem is kell külön felsorolnom. javaslom a link fogalmának a tanulmányosát is.


és javaslom azoknak az írásaimnak a tanulmányozását is amikre válaszoltál, ugyanis nem jellemzőkről volt szó és nem felsorolásról, hanem lényegéről. javaslom a jellemző és lényeg közötti különbség is tisztázását magadban.

2019. máj. 9. 09:14
 14/69 anonim ***** válasza:
100%

És a tiéd mitől nem lesz scam?


A 2-3000 féle kriptopénz egyik része csak poénból készült. Másik része komolynak indult, de mivel a kutyának sem kell, úgy maradt, ilyen lesz a tiéd is valószínűleg, mivel már a létrehozásánál is elakadtál, holott a meló nagyobb és kreatívabb része az lenne, hogy hogyan fogod népszerűsíteni, eladni...

2019. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:

Az ha valaki megtanul valamit nem elakadás hanem pl. egy lépcső valaminek a megvalósítása útján. Persze ha neked pl. félbehagyott egyetemek vannak a hátad mögött akkor megértem, hogy elakadásról írsz ilyen esetben. De nem mindenkinek elakadás valaminek a megtanulása. A másik lehetőség megfizetni azt aki már rendelkezik bizonyos tudással. De valamennyi tudásra ezesetben is szükséged van.

Remélem most nem az várod el te is hogy felsoroljam az összes többi lépcsőt mint az előző. Használd te is a google-t ahogy az előzőnek is ezt kellett volna tennie, de inkább kötekedett egy sort, majd kilépett. Ha neked is hasonló a szándékod értelmes válasz adása helyett akkor spórolj inkább meg időt mindkettőnknek s töröld a kérdést te is a listáról.


"S a tied mitől nem lesz scam?" Remélem ezt a kérdést csak viccnek szántad. Ha igen semmi gond értem én a viccet hahahahaha!

2019. máj. 9. 10:57
 16/69 anonim ***** válasza:

Pl. első lépés (és ehhez iskola se nagyon kell) tanuld meg a fogalmat leírni helyesen. Következetesen kriptonpénz-t írsz kriptopénz helyet. Nyilván van összefüggés a kripton-kripto szavak között de az egyik egy nemesgáz a másik egy ha jól emlékszem görög "előtag" és rejtett a jelentése. kripto()gráfia, kripto()kristály stb. szavaknál használt, az informatikában a "kripto" a rejtjelzésen alapuló módszereket jelenti, tehát a kriptopénz az nem "rejtett pénzt" hanem a rejtjelzési eljárással létrehozott pénzt jelent. Amit te írsz kripton meg az egyik nemesgáz neve. Egyébként annyiban stimmel, hogy ennek a töve is a "kripto" rejtett előtagból adódik, mert sokáig "rejtőzködött" és nehezen találták meg.

A tanításnál az első kérdés, hogy minek még egyet létrehozni? Van már így is pont elég, és pontosan ugyanannyira nem ér semmit egyik se. Egy-kettő mögött még van valamennyi "valós" tartalom, de a legtöbb kb. annyit ér mint a gazdálkodj okosabb játékban a papírpénz...

2019. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
Látom más is így gondolja, még akkor is ha a kérdező megsértődik...
2019. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:

""S a tied mitől nem lesz scam?" Remélem ezt a kérdést csak viccnek szántad."


Nem vicc. Mint írtam a pénzek fele ilyen besült projekt. Te ezt nem tudom megérteni. Pedig gondolom a többit létrehozó legalább alapfokon tudta használnia google-t, mert ha tényleg tudnád akkor nem itt hepciáskodnál másokkal. Persze minimális angol tudás kell(ene) mert érdemi infót csak ilyen nyelven fogsz kapni...

2019. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 A kérdező kommentje:

"A tanításnál az első kérdés, hogy minek még egyet létrehozni? "


Neked tényleg fogalmad sincs miről szól ez az egész.

Mire megyek azzal, ha van még x ezer kriptopénz, ha egyik se az enyém? Ha egyéni vállalkozást, BT-t, vagy KFT-t alapítok, mis számít az hogy hány ezer, millió hasonló van még az enyémen kívül??? és az sem elhanyagolható, hogy kriptonpénz esetén sokmindent én határozok meg, sokkal több mindent mint egy BT esetében. lehet nem arra kellene fordítanod az energiádat, hogy figyeld nem ütsz e mellé mikor a nevét leíród, hanem inkább abba, hogy utána járj, mi a lényege. Nem jellemzői, a lényege. Bár az utóbbival sem árt tisztában lenni, igaz azokat te magad is megszabadításod, már ha te hozod létre. Ez utóbbival se vagy igazában tisztában. Viszont a nevét mikor leirod, nem ütsz mellé! Azért ez se semmi.

2019. máj. 9. 18:08
 20/69 A kérdező kommentje:
"Mint írtam a pénzek fele ilyen besült projekt." És mit számít hány besült projekt van, ha egyik se az enyém? Számít az bármit is? Ráadásul nem besült, hanem munka és egyéb befektetett érték nélkül próbáltak vele szakítani, csakhát ez nem igazán megy. Max. úgy tűnhet a hozzád hasonló felületes szemlélőnek hogy ez menni fog. Pedig minden siker mögött tengernyi befektetett munka és egyéb érték van, max. nem látja aki felszínes. Javaslom inkább ezen gondolkozz el a nyelvtannácizmus helyett.
2019. máj. 9. 18:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!