Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha megszeretnék tanulni...

Ha megszeretnék tanulni kriptonpénzt létrehozni, ehhez hova kell mennem? Hol tanítják ezt?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:

Köszönöm, de nem a Blikket olvasom.

Jöhetnek példák is, hogy mennyire széleskörűen használják az Ethereum egyéb szolgáltatásait.

Na igen, az "ethereum vállalati szövetség", egy jó reményteli lehetőség volt, de kb. annyiban is maradt, a "megnézzük mire lenne jó és hol tudnánk használni" szinten.

Ami bulváros ebben a témakörben az az "állandóan fejlődik" és a "jövő technológiája" és a "mert a mögötte álló matematika", ha ezeket a frázisokat olvasom, már tudom, hogy komolytalan és lapozok.

Nézzük:

" És másra mutogatni is mindig könnyebb lesz. te végig azért panaszkodsz, hogy nem használják mások másra is a blokláncot mint eddig s közben ahelyett hogy te magad másra használnád abba kötsz bele aki ép másra készül használni. no comment."

Kire mutogattam? :) Írd már le! Amit leírtam, az sem panaszkodás volt, hanem a jelenlegi helyzet, egy válasz, ami lehet, hogy neked nem jó, de mivel az oldal nyilvános ezért lehet, hogy valakinek meg fog felelni.

Miért én csináljak valamit? Tudtommal te akarsz kriptopénzt csinálni. Szerinted abba kötök bele, aki másra akarja használni? Te kriptopénzt akarsz nem? Ez az a más? Ez van a kérdésedben. Egyébként nem beléd kötöttem, csak leírtam a nehézségeit. Nem tehetek arról, hogy sértette az egódat és utána te kezdted el a vitát. A végén nem is parancsolgattam, csak a te tanácsaidat írtam le ismét. Amit meg is fogadhatnál. Vagy amiket itt leírtál a kemény munkáról, azt nem is úgy gondoltad?

Ha meg komolytalan válaszaim vannak, akkor egyáltalán minek válaszolsz? Ja hogy neked csak az az értelmes és hasznos, aki bólogat mindenre amit összehordasz? Végül is csak érdekel téged a véleményem, mert oldalakon keresztül csak nekem válaszolgatsz. Ha valakit nem érdekel, az nem válaszol.

2019. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 A kérdező kommentje:

hát ha az neked hasznos hogy az elején könny voltmert a jövő technologiát a jelenben miért nem terjesztik el mások (aminek az elterjesztése rengeteg munkával jár ami alol te természetesen kibujsz nehézségekre hivatkozva stb.)


azt meg már irtam h nem fogok kiadni egy ujdonságot hogy elophassa az aki nem csak dolgozni lusta de még gondolkozni is s másokra mutogat hogy dolgozzanak helyette és panaszkodik hogy mások nem terjesztik el helyette. és a parancsolgatás sérti az egomat ha ingyen probálnak parancsolgatni hulyének néznek hogy majd ingyen fogom azt tenni amit diktálnak nekem. mi lenne ha más hulyének nézése és másnak adott utasitgatások helyett inkább te mennél el dolgozni?

2019. máj. 12. 22:09
 63/69 anonim ***** válasza:

"közösségi média miatt jöttek létre olyan szabályozások és elvárások, amelyeket te új, kis költségvetésű induló garázscégként nem tudnál teljesíteni"


Ja akkor miert tort fel a snapchat a tik tok, meg a tobbi startup?


"a bankok is átállhatnának a bankszámlák blokkláncban tárolására"


Semmi szukseg erre, felesleges erteket nem adna hozza egy bankhoz. A blokklanc arra kell hogy ne legyen koztes szereplo, ez ellentetes a bankokkal amik pont azert vannak hogy koztes szereplokent begyujtsek a penzed egy reszet barmit csinalsz.

2019. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
0%

"a kriptopénzeket is elsősorban az anyagi haszon tartja életben"


Nem, az tartja eletben ami az aranyat es a befektetesi ingatlanvasarlast. De mindegyiknel korszerubb technologia a bitcoin.

2019. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:

"Én írtam azt, hogy sok más célra is fel lehetne használni a blokkláncot"


Egy olyat nem irtal aminek lenne ertelme, valasztasi rendszert siman lehet csinalni blokklanc nelkul. Semmi szukseg ra, bankoknal sincs ra szukseg. Bitcoinhoz van ra szukseg, de latom teged beetettek a bankok, hogy a blokklanc a lenyeg es ok nagyon iinoativak, hogy alkalmazzak (feleslegesen mert megmaradt a kozponti szereplo es nincs pow), valojaban a bitcoin ez egyetlen valoban hasznos alkalmazasa a blokklancnak jelenleg.


"hashgráf"


Az egy vaporware, es azert az mert gyakorlatban 0 biztosagu technologia, ahogy a pos se er semmit csakis a pow.


A kerdeshez meg annyit, hogy nem uj kriptopenz kell, hanem be lehet szallni a bitcoin fejlesztesebe, illetve lehet raepiteni is annak maris tobb ertelme van mert adott lesz egy biztonsagos alap, amit sajat kriptopenzzel nem lehet elerni.

2019. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 A kérdező kommentje:
Úgy érted forkoljam?
2019. máj. 14. 08:03
 67/69 A kérdező kommentje:

ezzel amugy az a bajom, hogy ha a bitcoin láncot tartalmazza az auj coin, esetleg még a nevét is akkor elragadhatják a bányászhiénák. Gondolj csak a Bitcoin Gold esetére.

De ez még akkor aránylag magas az esély, ha üres a lánc s csak a bitcoin rendszere van lemásolva és kismértékben modositva adatok nélkül.

Ne felejtsük el, hogy a forráskód nyitott.

itt a titokban fejlesztést és használatot tartom helyesnek, s a nagyközönség csak akkor ismerje meg, ha már elég erős.

Nagyon tul van lihegve a reklámozás, és oké, hogy ráillik a jelenlegi marketing gyakorlatra, de a cél éphogy nem az, hogy sokadik szereplőként beálljunk a sorba, a cél ép valami uj alkotása és nem csak kriptopénz terén.


Alaposan melléfognak azok, akik ugy képzelik el az egészet, hogy csinálunk egy uj kriptopénzt, s arra majd ráültetünk valamit. Ez ép a scam coinokra igaz, létrehozzák a rendszert majd gyártanak hozzá valami ideologiát, valami eléggé hihető hazugságot. még akár mondernkori szocializmusnak is nevezhetném, ott is kp ez volt, egy szük kapitalista kör kitalálta hogy ez nem kapitalizmus hanem szocializmus, s a szabadság egyenlőség tastvériesség nevében jobban kizsákmányolták a népet mint a legvadabb kapitalizmusban, s a nép fele börtönban volt a nagy szabadság közepette a testvér pedig testvér farkasa volt a testvérieség zászlaja alatt. Itt is ez megy. A valósi változás pedig ép ellentétes, elöbb lefektetjük az alapokat s aztán arra gyártunk egy arra illeszkedő coint gondosan ugyelve rá, hogy minden lépés igaz legyen. mert ha hazugságra épitünk egy várat elöbb utübb kártyavárként omlik össze. emlékezzetek a szicializmus is milyen stabilnak tünk az utolsó pillanatig. és ha nincs 1945 már rég összeomlott volna s igy sem tartott ki sokáig henem belülről rohadt szét.


visszatérve a coinra elhiszem hogy a bitcoin névnek a láncnak és a benne levő adatoknak hatalmas reklámértéke van, de odavonzza a hiénákat is. így egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy ez a jó ötlet. én alapvetően reklám ellenes vagyok. elismerem hogy adodhat egy olyan pillanat amnikor elönyösebb reklámra is költeni, mint nem, de maga a reklám java is az amivel a bitcoint folyton csúfolják: lufi. mesterségesen gerjesztett nem valódi vágyak keltésével ösztönzik aarra az embereket, hogy vegyék meg azt amire semmi szükségük sincs. a másik ilyen lufi a csomagolás ami a reklám része: van ahol a termék árának akár 30%-a is csomagolás. amit vevőként kifizetunk azért hogy a terméket jobban kivánjuk s jobban vegyük. én ezeket a saját terveimből inkább kigyilkolom, minthogy beálljak a sorba, s reflexeszrű alkalmazása helyett inkább alapos közgazdasági számitások után vonok be ilyesmit s akkor is csak a szükséges mértékben.


többiek


pénzre ráültetni

2019. máj. 14. 08:50
 68/69 anonim ***** válasza:
Nem forkolas, hanem raepiteni uj szolgaltatasokat pl. lightning, rsk, namecoin.
2019. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 A kérdező kommentje:
azt a részt még sajnos nem értettem meg. van róla valahol leírás magyarul?
2019. máj. 17. 19:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!