Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Mozilla Firefoxban az Adobe...

A Mozilla Firefoxban az Adobe Flash bővítmény nektek is sűrűn összeomlik?

Figyelt kérdés

Pár hete volt egy frissítése a Flash bővítménynek, azóta naponta többször is összeomlik. Ha befrissítem az oldalt, akkor utána jó lesz.


Nektek is szokott ilyet csinálni, vagy csak velem szórakozik?


2010. júl. 8. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hátha vannak hozzá frissítések, olvastam múltkor hogy ez az összeomlásos izé, hogy a firefox a bővítmények helyén írja ki az összeomlást, megsokszorozta az összeomlásokat ezért kiadtak hozzá valami frissítést.


Súgó-Frissítések keresése

2010. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult/Programok hozzáférhetősége és alapértelmezései, innen töröld az Adobe Flash Playert.

[link]

Nyisd meg, Firefox, Safari, Opera alatt Different operating system or browse? Jelöld be az géped operációs rendszerét, aztán Agree and install now letöltöd az Asztalra. Zárd be a Firefox-ot és futtasd el, akkor bele fog települni.

2010. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Minden Adobe tele van biztonsági résekkel! Az Adobe Flash Player, az Adobe Reader, Adobe Acrobat mind ilyen. Ezért kell mielőtt frissiteni.
2010. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

nekem is ez a problémám :S

nem használ az újratelepítés :(

2010. aug. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A Mozilla Firefox nagy étvágyú, rengeteg memóriát zabál. Sokszor a gyengébb gépeken vagy fagy, vagy összeomlik. De van olyan, hogy valamelyik kiegészítő okozza ezt. Lehet lejátszó, lehet kiegészítő is. Töröld le mindenhonnan, telepítsd a legújabbat (ebben már összeomlás elleni védelem), aztán fokozatosan rakd vissza a kiegészítőket, bővítményeket. Ki fog derülni, melyik okozza. [link]
2010. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Adobe Flash Playert innen töltsd le és telepítsd. [link]
2010. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nekem is összeomlik napi szinten többször, és nem sz*r gépem van (Dual Core 2,5 Ghz, 3 GB Ram, 256 MB VGA), ja és a legújabb Firefoxom van, legújabb flash player, legújabb JAVA, és minden kiegészítőm jó! és engem is idegesít :S de még a Firefox mindig a legjobb böngésző :/ a többi csak sz*rabb... :S
2010. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az utóbbi napokban sorozatos Javascript fertőzések és hibák miatt (ezeket szűri és blokkolja a Firefox-ban a NoScript és az Adblock Plus) hol a Firefox, hol a Thunderbird omlott össze. Mindenképpen fertőzött mozgó reklámok okozzák, a NoScript és az Adblock Plus igyekszik blokkolni ezeket. Megnéztem, mit szűrt eddig az Adblock Plus, félelmetes, mennyi a mocsok és a szemét a neten.
2010. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Problem!!! válasza:

Sziasztok, nekem is ezzel az Adobe Flash playerrel lenen a gondom.....5x újraraktam a win7-t 15 a programot de utána is roszs volt. 1x teljes formázást végeztem a gépen és akkor jó volt 10 percig minden aztán amikor videot akarok nézni pl youtubon akkor elzöldül a video és utána meg összeomlást ír ki....

Probák:-probáltam régi mozillával más böngészövel és régi flhas playerrel - de akkor se volt jó

-gyorsítotárat kikapcsolni de akkor se volt jó....

valaki aki tud egy ésszerő megoldást kérem írja meg:S

Sét vett az ideg hogy nem jó:S

2011. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Így kell cserélni.

Töröld mind a KETTŐT (IE és NON-IE), illetve ha van Google Chrome a gépeden, ahhoz is tartozik egy, de az beépül a Vezérlőpultba.

Töröld a régieket Programok hozzáférhetősége és alapértelmezéseiből.

Töltsd le a kettőt innen.

[link]

[link]

Zárd be a böngészőt, mert csak akkor tud beletelepülni.

Futtatás, piros ablak: kis kocka bejelölése (licensz elfogadása), Install.

Ha van a Bővítmények között Real Player, azt le kell tiltani.

2011. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!