Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Mozilla Firefoxban az Adobe...

A Mozilla Firefoxban az Adobe Flash bővítmény nektek is sűrűn összeomlik?

Figyelt kérdés

Pár hete volt egy frissítése a Flash bővítménynek, azóta naponta többször is összeomlik. Ha befrissítem az oldalt, akkor utána jó lesz.


Nektek is szokott ilyet csinálni, vagy csak velem szórakozik?


2010. júl. 8. 21:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2011. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Problem!!! válasza:

Köszönöm a segítséget de így se sikerült....De van egy jó megoldás:D Elég egyszerű az egész....

indítsunk el egy youtube videót és a videoba beleklikelve jobb egérrel mennyünk a ---->Settings-be---és ott "enable hardware acceleration"

VEGYÜK KI A PIPÁT!!!:O

2011. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
csak így kikapcsolod a hardveres gyorsítást, és nagyon fos lesz a minőség... pl: youtube videóknál...
2011. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Videókártya illesztőprogram hiba :)

Én most javitottam és láss csodát, nem omlik össze a flash, vígan szalad a youtube.

Nézz utána hogy biztosan jó driver van-e felrakva, és ha igen, akkor a legfrissebb-e.

Sok sikert ;)

2012. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem olvastam írták már-e, de állíts vissza a 10-es verzióra ha a 11-es nem működik.


[link]

2012. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Elég régóta nem tudják megoldani a problémát, azóta már a firefox 22-es verzióját használom az adobe flash 11.8-cal, de állandóak a bővítmény összeomlások, a videók nem megfelelő megjelenítései.
2013. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

win7, 64bit, firefox 20, flash 11.7.700.169.

már 2 hete idegesít a firefox 15 percenkénti összeomlása. próbáltam régebbi (19-es) firefox-ot és régebbi flash-t feltenni, de semmi változás. nagyon idegesít a dolog!

próbáltam váltani chrome böngészőre, de abból hiányzik az intelligens fájlmentési funkció(amikor kiterjesztésenként eltérő mappába ment). próbáltam az operát is, de ott meg halára idegesített, hogy nem tudtam a könyvjelző eszköztárat a szokásos helyre tenni, plusz a levél figyelmeztető felugró ablakot (x-notifier) letiltotta.

2013. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
tedd fel a legújabb firefoxot, meg a legújabb flasht! ma jöttek újra verziók mind2-ből... meg próbáld meg a Firefoxot csökkentett módba... Mármint csak a Firefox, és nem a Windows! ha csökkentett módba jó, akkor valamelyik kiegészítőddel, vagy beállításoddal, vagy kompatibilitással lesz a baj
2013. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
18-as válaszadónak: köszi, firefox 21.0 és flash 11.7.700.202 telepítése után - egyelőre úgy tűnik - meggyógyult a firefox.
2013. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nincs mit! ha esetleg nem sikerülne még meg lehet azt is próbálni, hogy Firefoxban kikapcsolni a hardveres gyorsítást...
2013. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!