Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A HP deskjet f2480-as nyomtató...

A HP deskjet f2480-as nyomtató kezelőprogiját ha futtatom, akkor nem ír ki betűket. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Próbáltam letölteni a legújabb illesztőprogit,az se segített.Ki tudnám választani a progiban,hogy nyomtatok,szkennelek,vagy fénymásolok,de nem ír ki betűket sajnos a program.Egyszer kiírta,hogy nem észleli a nyomtatót,de ez azóta megszűnt.Mi lehet a baj?
2019. júl. 31. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egy mai nyomtató, évek óta nem forgalmazzák, így valószínűleg a program sem volt mostanság fejlesztve. Ha windows 10-et használsz, akkor javaslom, hogy futtasd a programot windows 7 kompatibilitási módban
2019. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Windows hetet használok.Egész eddíg jó volt.Lehet,hogy valamelyik frissítés miatt nem működik?
2019. júl. 31. 10:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta ügyfélszolgálat,hogy a Windows már nem támogatja a szolgáltatóközpont programot.Ha valami régebbi gépem van,amit nem frissítettem,azon lehet menne.Nyomtatni még így is tudok.
2019. júl. 31. 12:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkerültem a programot.Tudok nyomtatni is,szkennelni,és fénymásolni is.Köszi az infókat.
2019. júl. 31. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!