Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Qbittorrent vagy Utorrent 2.2.1?

Qbittorrent vagy Utorrent 2.2.1?

Figyelt kérdés
Tehat van egy torrentoldalam eddig utorrent 3.3.5 el használtam, de rájöttem hogy az tiltáson van ( meghát elvileg nem is olyan jó és biztonsági hibak vannak benne) és hogy most utorrent 2.2.1 et vagy inkább qbittorrentet hasznaljak? Mert elvileg mind a kettő jó, de hogy melyik a jobb?

2019. aug. 12. 12:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen a qBittorrent. 8-10 éve én is uTorrentet haszáltam, de az csak egyre sz*rabb lett.
2019. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
a 2.2.1-es utorrent még valóban megbízható, de ha egy régi megbízható vagy egy új megbízható autó közül kell választanom, akkor inkább az újra szavazok
2019. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%
Ti még torrenteztek? Az már outdated, mert már lassan minden fent van streamingen, Netflixen, és hamarosan jön több is, a kalózok is áttértek a Netflixre 😊 le sem töltöd csak nézed, a streaming miatt ki fog halni a torrent és kábel tv is pont kényelem miatt.
2019. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 P.O.C. ***** válasza:
100%

Qbittorrent egyértelműen. Folyamatosan fejlesztik és reklámmentes. Az Utorrent 2.2.1 -nek, mint utólsó reklámmentes Utorrent -nek állítólag van valami komoly biztonsági rése, nagyobb torrent oldalak, mint pl az nCore nem is ajánlja a használatát.


#3: Ahhoz még nagyon sok évnek el kell telnie, hogy befuccsoljon a torrent. Eleve a minőségi stream szolgáltatásokért fizetni kell, a magyar állampolgárok többségének meg minden ingyen kell, vagy annál is olcsóbban. Az ingyenes stream -ek meg gané minőségűek és tele vannak reklámmal, és nem ritkán vírussal.


Egyébként streamen csak tömeg filmek, sorozatok érhetők el. Ha valami különlegesebbre vágysz, amit kisebb réteg ismer és szeret. Az hót ziher, hogy csak torrent oldalon fogod megtalálni.

A másik nagy előnye, hogy net kell hozzá net. Csak addig míg leszedet az anyagot. Utána bárhol használhatod, nem vagy helyhez, meg nagy sávszélességű nethez kötve. Offline is használhatod őket.

Persze ez csak a videó rész, és ugye a torrenten nem csak azt találsz.

2019. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#3-ra:

azért nem ennyire egysíkú a dolog...

"Több dolgok vannak a földön és égen, Horatio, mintsem bölcselmetek álmodni képes." (Hamlet)

2019. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Késtem, közben #4 leírta a lényeget.

2019. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Argloss ***** válasza:

qBitorrent-nél nem nagyon tapasztaltam hibákat.


13:52 - A streaming szolgáltatások jók meg minden, csak abba az irányba haladunk, hogy 8-10 helyen kell majd előfizetésednek lennie. Ez nem hiszem, hogy a kalózkodás csökkenéséhez fog majd vezetni.

2019. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Meg egyébként is a torrentnek a film/sorozat/zene részét váltja ki... a kérdés kulcsszsavainál pedig programok és játékok is szerepelnek (nem mintha az nem program lenne), bár tény, hogy ezeket meg meg is lehet venni.
2019. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyébként tessék erről kérdezni a Netflix Magyar tartalom oldalt a facen, ők mondták ez, és igazuk is van , örvendjetek emberek új lehetőségek jönnek :}
2019. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat. A qbittorrent nekem is jobban tetszik. És hogy en is közbeszóljaj, szerintem se fog egyhamar kihalni a torrentezés.
2019. aug. 12. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!