Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Qbittorrent vagy Utorrent 2.2.1?

Qbittorrent vagy Utorrent 2.2.1?

Figyelt kérdés
Tehat van egy torrentoldalam eddig utorrent 3.3.5 el használtam, de rájöttem hogy az tiltáson van ( meghát elvileg nem is olyan jó és biztonsági hibak vannak benne) és hogy most utorrent 2.2.1 et vagy inkább qbittorrentet hasznaljak? Mert elvileg mind a kettő jó, de hogy melyik a jobb?

2019. aug. 12. 12:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Csak ez nem sokáig fog tartani a torrentezés, Németországban büntetik a torrentet, Magyarországon jelenleg még megy, de ha majd küldik a csekkeket változni fog majd ez is.
2019. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mivan? Ez a legnagyobb baromság amit valaha hallottam! Hogy tudnak meg, hogy ki nevére küldjek a csekket? Vagy azt, hogy hol laksz? Mert egx Sima IP cím váltóval megválltoztatod az IP címed, plusz meg hadználsz valami VPN-t és máris megy tovább. Pl: a vpn Malaysia-ra van állitva de egy Kynai IP címed van.
2019. aug. 14. 00:21
 13/19 A kérdező kommentje:
*Kínai
2019. aug. 14. 00:21
 14/19 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nekem már rengeteg haverom él kint külföldön már több mint 10 éve, Nyugat-Európában. Sokan Németországban, és egy Svédországában is. Orrba szájba torrenteznek, még sem volt még belőle semmi bajuk. Úgyhogy nem tudom honnan veszitek ezeket az infókat.


Sosem fogják tudni megakadályozni az az igazság. Még ha konkrétan rá is szállnak a témára a hatóságok. Csinálsz egy VPN -n, onnantól kezdve az atya úristen nem mondja meg hogy egy titkosított VPN hálózaton keresztül mint a frászt csináltál te az Interneten.


Több mint egy évtizede folyamatosan támadják a torrentet meg az egész Warez -t, de ez idáig szinte semmilyen komolyabb eredményt nem tudnak felmutatni.

Az ősoldal a the pirate bay ügyében is hiába voltak letartóztatások, ítéletek. Köszöni az oldal, de még mindig jól van. Nem tudták megakadályozni, hogy működjön.


Erről ennyit...

2019. aug. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14# [link]



Ebből az látszik, hogy egyedül az APAC (Ázsia, Óceánia) régióban tartja magát 5% letöltési részesedéssel a bittorrent, Amerikában és Európában erősen kiszorulóban van. Rákereshetsz régebbi riportokra is, pl. öt éve Európában még 10% fölött volt, ma meg 2,5% alatt."

2019. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14# Ez mondjuk nyugaton nem játszik annyira, mert kemény büntetés jár azért, ha csak egy filmet illegálisan letorrentezel. És nem hinném, hogy a megnőtt fizetős szolgáltatások miatt engedékenyebbek lennének, sőt még jobban fognak oda figyelni az illegális dolgokra, a Disney és hasonló társai pedig le fogják győzni a TPB és hasonlókat, főleg a másik az új szerzői jogi törvény is hatással lesz..
2019. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 P.O.C. ***** válasza:
100%

#16: Állom-világban élsz. Aki akarja, az megtalálja a módját annak, hogy warez -oljon.

És mit érnek vele ha legyőzik a bittorrentet? Lesz majd másik, sokkal biztonságosabb és nem lenyomózható technika. Még ha minden kötél szakad, legfeljebb visszatérnek arra korra, amikor még volt Internet se volt. Mint mikor én voltam a gyerek, házilag csereberéltük a másolt VHS kazettákat. :D Csak most annyi különég lesz, hogy vinyókat, pendrive -okat fognak cserélgetni.

2019. aug. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 balintpeti válasza:
Én németországba is ugyan ugy torrentezek mint otthol:) 6 euro egy 250 gbos szerver web vagy ftpn ugyan ugy töltök már 8 éve, nem rossz a netflix meg a hbo-go de minek mikor azt nézek a plexen amit akarok 5 perc alatt rajta van :)
2020. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Qbittorrent. Szerettem az Utorrentet, de miután a Norton és a vindóz defender is "nemkívánatos alkalmazásnak" minősíti és törli, azóta nem tudom használni. Utorrentre eleve elég sokan panaszkodnak, hogy "bányászprogram" és "tele van reklámmal". (nekem mondjuk amikor még működött, nem bányászott semmit, a reklámokat pedig telibe tojtam). Az viszont fix, hogy a Qbittorrent esetében egyik sem áll fenn.
2022. dec. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!