Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Acer emachine e725...

Van egy Acer emachine e725 laptopom és minden megy kivéve a Wifi, már vagy 50 illesztőprogramot leszedtem és nem jó hozzá egyik se ha valaki megtudná mondani hogy melyik illesztőprogram kell hozzá azt nagyon megköszönném?!

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt fent van egyenként minden!! Szerintem ennek jónak kell lennie.



[link]

2010. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem MSI gépemen volt ugyanez - meg előtte az Acer-en is -, aztán kiderült, hogy aki telepítette, nem pakolta fel rendesen a drivereket, a laptop telepítőlemezéről kellett újratennem mindent. Sztem próbáld meg azt, és tedd fel róla, ami még nincs a gépen, mielőtt a neten kezdesz keresgélni.
2010. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nem jó mást lécci!
2010. júl. 13. 15:18
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen tipusú laptopom van és kicseréltem a wifi kártyát és a win 7-en tökéletesen működik. Dell wireless 1395 WLAN ezzel tökéletes a wifi de szerintem más wifi is jó bele.
2014. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!