Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
XRobot nevű felhasználó kérdése:

Hd sentinel gmail?

be szeretném álitani az emil funkciót de rá mentem erre [link] ez alapján [link] de nem megy mit csinálok rosszul hogyan tudom a gmailt beálitani ??

aug. 22. 21:38  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
S. O. S Vibert lehet telepíteni google play nélkül?
Hogyan láthatom a Thunderbirdben a Gmailes mappáimat?
Hogyan tudom törölni az összes Gmail üzenetet? (úgy értem hogy nem egyenként törlöm hanem egyszerre az összeset)
Előre is elnézést ha nem jó a topic, de el szeretném adni a telefonomat viszont a gmail-emből nem tudom, hogyan léphetnék ki véglegesen?
GMAIL-ben a BAL oldali oldalsávot hogyan tudom rögzíteni? -biztos elnyomtam vmit és nem jelenik meg állandóan.
Feltörték a Gmail-emet és a Twitch-emet. Mit tudok tenni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!