Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Hogyan tudom törölni az összes Gmail üzenetet? (úgy értem hogy nem egyenként törlöm hanem egyszerre az összeset)

Rengeteg van és mind fölösleges számomra és picit idegesít

júl. 20. 01:17  Privát üzenet  

A válaszok
DjImipapa nevű felhasználó válasza:

Kijelölöd mindet...

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont júl. 20. 06:31 Privát üzenet
tabaki nevű felhasználó válasza:

...amire külön gombot biztosít a kezelőfelület, a többi fölött. Nem egészen tiszta, mi a problémád.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont júl. 20. 07:22 Privát üzenet

Na meg az sem mellékes, milyen platformról....:(

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 20. 11:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elnézést tényleg nem fogalmaztam tisztán....

Telefonomról akarnám csinálni ezt a műveletet, és eddig csak úgy tudtam törölni a leveleket hogy egyesével kijelöltem őket. És most azt szeretném tudni hogy hogyan lehetséges kitörlni a leveleket úgy hogy egyszerre az összeset törlöm. Remélem hogy így már érthető lesz mit ez szeretnék :)))

# 4/7Időpont júl. 22. 00:54 Privát üzenet

Sajna a telefonos gmail erre nem képes, kivéve némelyik régebbi andro-t...:(

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont júl. 22. 09:52 Privát üzenet
tabaki nevű felhasználó válasza:

Valakinek a számítógépére csak rákéredzkedhetsz a cél érdekében...

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont júl. 22. 17:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

megoldottam párom számítógépéről🙂 Köszönöm a normális válaszokat!

# 7/7Időpont júl. 22. 21:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Előre is elnézést ha nem jó a topic, de el szeretném adni a telefonomat viszont a gmail-emből nem tudom, hogyan léphetnék ki véglegesen?
GMAIL-ben a BAL oldali oldalsávot hogyan tudom rögzíteni? -biztos elnyomtam vmit és nem jelenik meg állandóan.
Feltörték a Gmail-emet és a Twitch-emet. Mit tudok tenni?
G-mailre szinkronizált összes telefonszámom valakinek a jóvoltából, egy másik készüléken keresztül törölve lett. Van lehetőségem valamilyen módon visszanyerni a számokat? A...
Hogyan lehet gmail levelezőből az összes bejövő e-mail címemre körlevelet küldeni? (ez többszáz cím) egyenként kell kijelölgetnem a partnereket? Azt szeretném, hogy a levélben ne...
Gmail-ben van több száz e-mailem 1 téma körül. Új címtár csoportot hoznék rájuk létre, de hogyan, h ne kelljen egyenként hozzáadni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!