Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kezdjek egy Cue fájlal?

Mit kezdjek egy Cue fájlal?

Figyelt kérdés
Nemrég letöltöttem egy játékot (szívesen megvettem volna eredetibe, de már nincs a boltokba) Kaptam benne egy Cue fájlt. Alcohol 120% azt írja ki, hogy a fájl hozzáférhetetlen, ilyen gondom még sose volt iso formátumú fájlal, de ugy néz ki a Cue gondot okoz neki. Mit csináljak vele hogy menjen?
2010. júl. 14. 02:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan az Alcohol 120%-at nem ismerem, én PowerISO-t használok, de szvsz az összes hasonló program ugyanúgy működik, és a CUE fájlt meg kellene neki nyitnia. Nem sérült a fájl esetleg? A tulajdonságokban méretre mit ír ki? Mivel ez majdhogynem kideríthetetlen, jobban jársz, ha keresel egy másik verziót és letöltöd amazt.
2010. júl. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem akakor megint egy hétig töltögetni...

Mugy végül sikerült megnyitni, éppen instalál. Semelyik programomból nem sikerült megnyitni (alkohol 120,Daemon tools, Roxio creator pro 2010) ugyhogy tettem egy utolsó próbálkozást: rákattintottam bal gombbal a fáljra, gondolván hogy lehet-hogy tovább lehet csomagolgatni win-rar-ral, és mit lát a szemem? "Mount on F:." rákattintottam, és fogalmam sincs melyik programom csinálta ezt (lehet hogy maga a fájl tertalmaz vaamiféle mount-oló programot) de elkezdett instlálódni, ugyhogy most nagyon örülök.

2010. júl. 14. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!