Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régebbi mini pc-re milyen kis...

Régebbi mini pc-re milyen kis linux?

Figyelt kérdés

Intel Atom n270

2gb ddr2 ram


Felhasználás még alakul, netezgetésre, filmezgetésre milyent ajánlonátok ami elég jól fut rajta? Ha sok filmet nem tárolnék rajt, vagy torrenteznék akkor valószínűleg egy ssd-t raknék bele (használtan 64, vagy 128-asat). Ilyen felhasználásra melyik rendszer? Linux mint xfce 32 bit?


ha pedig htpc-nek szeretném használni akkor milyen rendszert ajánlonátok?


2019. szept. 17. 18:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Puppynál azért komolyabbat képzelnék el, illetve lehetőleg ubuntu alapút, azt jobban ismerem.
2019. szept. 17. 18:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Lubuntu
2019. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lubuntu az tényleg jó választás lenne én is egy ideig azt használtam.

Persze csak azért, mert semmi animáció és semmi fölösleges csili vili nem volt benne meg akkor ismerkedtem a linux disztribúcióval.

puppy linuxal mi volt a probléma?

Puppy linuxból is van ubuntu alapú azt próbáltad már?

2019. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hozzá tenném, hogy a xubuntu is jó választás lehet, de a lubuntu gyorsabban futna rajta.


Böngészők közül a google chrome vagy a Chromiumot használd, mert ez a kettő volt ami gyengébb gépekre jobb lenne a tesztek alapján.

A tesztet amit csináltam itt tudod megnézni:

[link]

2019. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!