Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Forza Horizon 4 nem települ....

Forza Horizon 4 nem települ. Végigfut a telepítés de csak egy setup ikont kapok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Eléggé gyors gépem van és kb 1 órán át telepít, tehát valamit csinál. Szokásos elindítom a telepítést, megkérdi hova, megadom, elindul, az elején kér license keyt, megadom, onnantól kb 40-60p múlva bezárul az ablak, kapok az asztalra egy setup ikont amivel csak telepíteni lehet, mást nem. Ilyet én még nem láttam pedig párszor már telepítettem appot. Kereső nem talál semmit, abszolút semmit, manuálisan keresve sincs az egész partíción semmi. Win 10 64 bit.

#telepítés #Forza #Microsoft #Horizon 4 #horizon4 #teddanyádba
2019. okt. 26. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Eredeti?
2019. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát..őő... :D számít? azon kívül hogy itt mindenki törvénytisztelő polgár és soha még egy képet sem mentett le :))))
2019. okt. 27. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!