Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet beállítani egy...

Hogyan lehet beállítani egy excel táblázatban, hogy amennyiben az adott cellában megjelenő dátum korábbi mint a mai nap, akkor az mondjuk pirosra váltson?

Figyelt kérdés

Láttam már ilyet korábban, de sajnos nem tudom hogy kell és most google sem a barátom.

Szóval egy megrendelés összesítő táblát ha megnyitok minden reggel, automatikusan lássam pirossal melyik azok a tételek melyeknek a kiszállítási határideje lejárt tegnap.

Köszönöm



#Excel #dátum #mai napnál korábbi dátum
2019. nov. 21. 10:55
 1/3 Derwer ***** válasza:

Feltételes formázás a funkció neve.

Nem képlet, hanem egy menüpont.

2019. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, köszönöm, működik is.

Viszont nem találok olyan lehetőséget, hogy minden dátumot jelöljön pirossal amely a mai nap előtt van (tehát 2019.01.01-ig visszamenőleg minden napot pirosozzon be). Múlt hetet, múlt hónapot lehet bejelölni csak, régebbre nem tudok visszamenni.

Ebben tudsz esetleg még segíteni?

2019. nov. 21. 11:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam, köszönöm
2019. nov. 21. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!