Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a win 7-em?

Miért nem megy a win 7-em?

Figyelt kérdés

Nemrégiben azt tapasztaltam,hogy a laptopom bekapcsolom és miután bejelentkezett, lefagy a windows és kiírja,hogy: "Az alkalmazás nem válaszol. Ha vár, előfordulhat, hogy a program ismét válaszolni fog."


Itt 2 opció lehetőség van:Feladat leállítása vagy mégse.


és itt már teljesen nem tudom kontrollálni a gépet, nem reagál semmire, csak a ki/be kapcsolót tudom használni. mit tegyek? újratelepítés? vagy esetleg valami más probléma?(még nem tudok sokat a gép adataival kapcsolatban, később azt is meg



2019. dec. 8. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Újratelepítés.

És lehetőleg kíméletesebben használd a jövőben! Értem ezalatt, hogy pl. ne rendszergazda fiókkal használd, így véletlenül sem fogod tudnk szétamortizálni a rendszer registryt; illetve megbízható vírusirtó meg tűzfal alap.

2019. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Inkább Win10, mert a Win7 supportja Januárban lejár.
2019. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem programozás.
2019. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!