Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nem megy túl jól a programozás...

Nem megy túl jól a programozás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet és első félévben programozást is tanulunk. Nem azt mondom hogy katasztrofálisan megy,szóval a bukás veszélye azért nem fenyeget,egyszerűen csak valahogy nem áll rá az agyam. Megszoktam azt, hogy pl. a matekos és fizikás tárgyaknál így átlátom a dolgokat és meg tudom oldani a feladatokat, de programozásnál hiába ismerem a szerkezeteket így külön, egy idő után tök átláthatatlan lesz számomra a program, és nem tudom követni hogy tényleg azt csinálja -e amit szeretnék.

Úgy érzem valahogy nem nekem találták ki :D

Milyen tippeket tudnátok mondani?



2019. okt. 25. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, arra keress rá, nézd meg, miképpen magyarázzák el, közelítik meg az adott témát többféleképpen. Lehet, hogy valamelyik magyarázatból, levezetésből megérted. Keress youtube videókat is a témában.
2019. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyakorlással
2019. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
bodzaszorp es napi 2 C vitamin segit
2019. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anonymus070225 ***** válasza:
Én pl.: úgy értettem meg egy nyelvet hogy egy másik nyelvet kezdtem el programozni. És abban a nyelvben megértettem a kódot és az már hasonlított a mások nyelvéhez így megtudtam tanulni! Ha írásos kóddal szeretnél programozni kezd el tanulni a Python-t!
2019. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!