Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el Windows...

Miért nem indul el Windows 10-zel?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy crackelt játékot, a Stardew Valley-t, és egy olyan problémába ütköztem, hogy hiába csinálok akármit, nem indul el. Nem jelez semmilyen hibát, nem dob fel semmit. Jelzi az egér mellet pár pillanatig, hogy tölt valamit, de aztán semmi sem történik akármeddig várok.


A rendszer követelmények nem jelentenek problémát, a rendszer pedig windows 10.


Tudom, hogy meg kéne vennem a játékot rendesen, de nem fogom. Szóval, kérlek, "tanács" címszó alatt ne ezt mondjátok, légyszi!



#Stardew Valley #Wimdows 10
2020. jan. 10. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg adminisztrátorként futtatni vagy kompatibilitást Windows 7-re állítani. Az is lehet, hogy az antivirus program blokkolja a futtatását mivel crack-elt dolog. Ha ez sem segít, próbálj más crack-et letölteni, hátha.
2020. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!