Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A régi Pc-men frissítettem a...

Bence1975 kérdése:

A régi Pc-men frissítettem a Win 7-et Win 10-re. (Mert, hogy megszűnik a támogatása. ) Az normális, hogy belassult a gép?

Figyelt kérdés

2020. jan. 17. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha valami ős intel pentium gép akkor igen, normális hogy belassul. Főleg ha 64 bites változatot raktál fel.

Egyébként egy core 2-es gépen 4GB memóriával már normálisan elfut.

2020. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Attol hogy megszunt a tamogatas, meg lehet hasznalni.

A w10 nem nagyon szereti a regebbi gepeket, ezert nem valtottam en sem at.

Majd uj geppel esetleg...

2020. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fukapapa27 ***** válasza:
55%
Ahogy az #1 s #2 válaszíró is írta míg nincs minimum 8Gb ramod addig szerintem is felesleges, mert a win10 imádja zabálni a ramot ha kell neki hanem, az enyém most totál nyugalmi állapotban van mégis 40-45% ramot használ de hát mit lehet csinálni ez van. :)
2020. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szirty ***** válasza:
77%

"Mert, hogy megszűnik a támogatása"


Amíg Win7-et használtál addig igénybe vetted azt a támogatást ami eddig volt?

2020. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Mi a jobb megoldás?Ha veszek RAM-ot,vagy veszek egy SSD-t,és újra rakatom a gépet,Win 10-zel?
2020. jan. 17. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ssd.
2020. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leírhattad volna a teljes konfigot, egyébként.
2020. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

fukapapa27:

"de hát mit lehet csinálni ez van. :)"


Azt lehet csinálni, hogy nem állsz be a többi liba után a sorba. De te beálltál.


Nagy valószínűséggel Te hangosabban fogsz gágogni, legyen neked igazad. Az anyagi világban - tudod - viszont az lesz a helyzet, hogy én harmadannyi pénzből fogok végeredményben ugyanolyan gyorsan működő és ugyanannyit tudó gépet... Vagy ugyanannyiból egy háromszor jobbat.


Nekem több lesz, neked kevesebb. Ennyi. Peace.

2020. jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
35%
Függ attól,hogy mennyire régi a géped.Mit tud.Stb.Új gépeknél is erőmű gép kell ahhoz,hogy normálisan fusson.8GB RAM minimum.W10 pedig kifejezetten RAM zabáló.4GB RAM szerintem ahhoz kevés.Nem is értem,hogy új gyengébb I3-as I5 gépekre minek erőltetik azt a szutyok tízest?Brutálisan lassú lesz a gép.Frissítésekről nem is beszélve.Azok csak még jobban lassítanak mindent.
2020. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!