Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 telepítése FreeDOS-ra?

Windows 10 telepítése FreeDOS-ra?

Figyelt kérdés
Dell gépről van szó (BIOS miatt írom), néztem youtube tutorialt, és egy olyan kérdésem lenne, hogy ha megcsináltam a bootolható USB-t, megvettem a Windows 10 licenszt, és elkezdem telepíteni, 256GB-os SSD esetén is kell (érdemes) partíciókat létrehozni? Ha igen, hány GB-osakat? A filmeket, nagyobb file-okat külső HDD-n fogom tárolni.

2020. febr. 9. 07:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve még egy kérdés. Mikor létrehoztam az ISO file-t, amiből aztán Rufusszal bootolható pendrive-ot készítettem, csak a Windows 10-et tudtam választani (a nyelven és a 32/64 biten kívül), de Windows 10-en belül nem. Ezek szerint azt a Windowst telepíti, amilyen licenszt veszek hozzá (Home/Pro) vagy ilyenkor mi van?
2020. febr. 9. 07:46
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
A telepítő rá fog kérdezni hogy melyik verziót tegye fel. Partíciókat sem kell előre létrehozni, arra is rákérdez. Én nem szoktam plusz particiókat létrehozni, főleg egy ssd-n. Ott a másik vinyó...
2020. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. febr. 9. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!