Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program van, amivel...

Milyen program van, amivel aviből vagy wmvből lehet dvd-t konvertálni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már egy kettőt.. Egyik sem volt ingyenes, vagypl. a winavinál rettentően elcsúszott a kép és a hang....
2010. júl. 24. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nero-ban van ilyen funkció ha felteszed az egész csomagot. Menüt is csinál neki, stb. Jól működik.
2010. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Format-Factory - Egy jó konvertáló program , ez egy Orosz fejlesztésű progi ami tényleg sok mindent tud én is csak ajánlani tudom , de inkább a telefonokhoz illetve pontosabbon smártokhoz mint videók lekicsinyítéséhez meg hang leválasztásához is mp3 vagy más milyen formátumba konvertáláshoz.

De az írás DVD-re inkább ere specializálódó progik egyikére bíznám mint pl. ConvertXToDVD ez is multinyelves beleértve a Magyart. átkonvertálja is kiírja a lemezre de ha akarod akkor mappába is kiírhatod.

2010. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy ha mondod hova elküldöm letöltési linket mert ide nem lehet ugyebár.
2010. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így igaz én is a ConvertXToDVD-t használom, de fizetős ezért ajánlottam a szerintem legjobb free szoftvert.

[link]

2010. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!