Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Oki c5250 driver és szoftver...

Oki c5250 driver és szoftver vajon beszerezhető még valahol? Esetleg nincs valakinek elfekvőben egy XP kompatibilis?

Figyelt kérdés
Kaptam (ingyen) egy OKI C5250-es lézer nyomtatót, tökéletesen működik. De sajnos a szoftwere hiányzik. Próbáltam megkeresni a neten, de nem találtam semmit. A keresők csak az "ingyenes" letőltésvezérlőket adják ki... Amik ugye semmire sem jók, mag férgeket, vírusokat szednek le. Tudom, hogy régi, elavult stb, de én tudnám használni. Szerintetek hogy tudnék hozzá programot szerezni? (a régi tulajt kérdeztem, nincs meg a cd-je)

2020. máj. 8. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl.:

[link]

[link]

Ezeket nem találtad meg?

A Virus Total szerint tiszták.

2020. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen drivergyűjtő oldal:

[link]

és ezen fórumtopik:

[link]

tanúsága szerint Vistához érhető el meghajtóprogram.


Viszont ha 3200n-hez is jó a meghajtóprogram, akkor találtam Windows 7-hez valót is egy Oki-hoz köthető oldalon:

[link]

talán Kompatibilitási módban:

[link]

futtatható.


Esetleg meg kell próbálni a gyártóval felvenni a kapcsolatot:

[link]

hátha tudnak segíteni.

2020. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neki XP-re kell.

#1-ben ott van a link

2020. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezeket már mind próbáltam, kivétel az ügyfélszolgálat. :(
2020. máj. 8. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!