Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan felügyeleti szoftvert...

Olyan felügyeleti szoftvert keresek, amely képes időponthoz kötni a számítógép használatát?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy a számítógépet pl. 22-06-ig ne lehessen használni, csak mondjuk kód beírásával. Melyik program képes erre?
2020. máj. 26. 14:19
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Maga a win is képes. Soha nem csináltam ilyet, de szerveren amikor a felhasználók hozzáférését állítottam be, ott lehetett időpontot megszabni, hogy mettől meddig, illetve hány napig férhet hozzá.

Ezt értelemszerűen átlag rendszeren nem teszteltem, mert nem volt rá soha szükség.


Amúgy ha programban gondolkodsz, ott lesz a bibi, hogy elindítja csökkentett módban, amikor maga a program nem indul el, letiltja a programot és a rendszer használható lesz bármikor. Vagy ha nem szolgáltatásként indul, akkor talán a bal SHIFT (vagy CTRL) gombnyomására (már nem emlékszem) az indítópult elemei nem indulnak el. Én annó (még 15 éve) így lőttem ki netkávézóban a számlálót, ami lezárta volna a gépet.


De ha netezés ellen akarod védeni a gépet, akkor a routeren egyszerűen beállítható, hogy mettől meddig ne legyen net, sőt a komolyabbakon ezt MAC címmel, vagy IP-címre is lehet szűrni, ám akkor fix IP-vel kell használni a gépet.

2020. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hála az égnek annyira nem talpra esettek, hogy tudják a gyerekek, mi az a csökkentett mód. Sajnos a Windows 10-nél a megoldáshoz a gyerekeknek Email címet kéne regisztrálni, hogy fel tudjam őket venni a családi csoportba, hogy tudjam Őket korlátozni.. Ez meg ugye nem opció.
2020. máj. 27. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!