Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan szerezzek amerikai...

Hogyan szerezzek amerikai követőket Tiktokra és Instára?

Figyelt kérdés

Múltkor kiírtam egy ilyen kérdést a youtubeval kapcsolatban és tök jó válaszok jöttek. Utána megemlítettem a tiktokot és instát, akkor viszont az egyik válaszoló felhívta a figyelmem arra, hogy egy kérdés kiírásakor egyszerre csak EGY krédés tehető fel. (GYK szabályzat)


Azért írom ki most ezt külön.



Hogy lehet amerikai követőpket szerezni tiktokra én instára?


Angoltudás megvan.

Fake GPS és VPN jó lesz?



A segítő válaszokat felpontozom



2020. aug. 25. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Angol videókat gyárts mert az angolok nagy valószinüleg nem fogják érteni ha magyarul van a biodban is angolul mutatkozz be! A #-kben angol szavak legyenek pl #orange és igy könnyebben találnak rá az adott videóra (és azt kihangsulyozom ha pl #orange van a #-ben akkor ha nincs a videóban narancs akor nagyvalószinüleg nem igazán likeolják avagy nem követnek be!)
2020. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


A krdésem inkább annak szólt, hogy mit csináljak, hogy az amerikai foryouba adjon be a tiktok. Vagy ha Insta adsot fizetek, mit csináljak, hogy amerikaiaknak be az insta?


Természetesen angolul fogok írni és beszélni. :)


Nem baj, azért hasznosra értékellek, mert segítőkész voltál.

2020. aug. 25. 17:34
 3/4 pappgr ***** válasza:
Szerintem ami működik youtube-on az működik itt is.
2020. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem :D
2020. szept. 3. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!