Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alacsony FPS, és kibírhatatlan...

Alacsony FPS, és kibírhatatlan lag új videókártya beszerelés után. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Geforce GTX 1650-t és be is üzemeltem. Elindítottam a CS:GO-t, hogy kipróbáljam. Miután betöltött a pálya és spawnoltam kibírhatatlanul elkezdett szaggatni a játék. Az FPS-m leesett 4-5-re. Betöltés közben még 1-re is leesett. Hiába vettem le a legalacsonyabb settingre, nem használt. Aztán a Sleeping Dogs nevű 2012-es nem nagy gépigényű játékkal próbáltam ki. Az nem laggolt, de a benchmark szerint az átlag fps-m 24 volt, a minimum pedig 13, ami elég szar. Ráadásul néha elkezdett nagyon hangosan recsegő hangokat kiadni a játék. Főleg amikor belenyúltam a beállításokba. Szóval a kérdés.. miért nem futnak szépen a játékok a gépemen?


CPU: AMD Phenom II X4 965

RAM: 4 GB Dual

GPU: Geforce GTX 1650 4GB DDR5

1 TB HDD


Internet Speedtest: 41 PING, 35.24 Mb/s letöltési sebesség, 10.53 Mb/s feltöltési.



2020. szept. 6. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a CPU elég gyengusznak tűnik ehhez a kártyához.
2020. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

DDU- régi kártya driver törlés új telepítés


+4gb RAM

2020. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy az nem egy erős proci, de a gépigényekből ítélve nem kellene hogy probléma legyen.


A régi kártya driveret töröltem. Igaz manuálisan és nem DDU-val. Lehetséges hogy nem tavolitott el mindent?

2020. szept. 6. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ram keves
2020. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a RAM és a proci nagyon kevés a videókártyához. A másik ami lehet az illesztőprogram, de a recsegés lehet valami gyári hiba is valamelyik hardvernél.
2020. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!