Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki milyen Linuxra esküszik?

Ki milyen Linuxra esküszik?

Figyelt kérdés
Üdv! Szeretnék kipróbálni egy Linux disztrót, mert még nem tettem előtte, de most kíváncsivá tett a dolog. Többnyire programozok és weblapot fejlesztek(C#,HTML,CSS,Javascript,SQL). Ezek információk ismeretében kíváncsi lennék hogy nektek melyik vált be és miért?

2020. dec. 3. 08:48
1 2
 11/13 tabaki ***** válasza:

Én a C# szempontjából sem sajnálnám le a lehetőségeket. Nemcsak azért, mert a Mono sem olyan semmirevaló már, de láthatólag a Microsoft is megcélozta a platformfüggetlenséget, úgyhogy várhatóan lesz jövője ennek a nyelvnek linuxon is.

Egyébként én most Debiant használok, de az előtte próbált UHUra, Ubuntura, Mintre sem tudok rosszat mondani – eltekintve attól, hogy az Ubuntu Unity felületétől finoman szólván is viszolyogtam. Van egy kis ősrégi gépem is, Puppyval, a hardver korlátai közt az is nagyon jól teljesít.

2020. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Tom Benko ***** válasza:
Használtam UHU-t, még csomagoltam is hozzá. Utána kis ideig volt Ubuntu, de az elhalt az akkoriban kicsit öreges vason, utána Frugalware, majd, amikor annak a fejlesztése éppen kicsit szétesett, váltottam ArchLinuxra. Azóta Arch. A rémhírekkel ellentétben nem szopás a telepítése, használata, csak nem hülyékre tervezték, ergo oda kell figyelni vele.
2020. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
linux mint
2020. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!