Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az e-mailomban le tudom vhogy...

Az e-mailomban le tudom vhogy tiltani a kéretlen e-mailokat?

Figyelt kérdés
Egyesével tudok mindent tiltani, de az nagyon sok macera, minden nap kapok mindenféle vírus gyanús kattints és vásárolj meg ez a tuti gyógymód, lázmérő, porszívó... levelet. ......@karushala.com végű e-mailről jönnek és a .....-ok helyén mindig más a cím... Ezt a karushala-s címet valahogy letudom teljesen tiltani? Mert nagyon idegesítő és az egyik olyan e-mailomra jönnek ezek, amit amúgy nem szoktam sehol megadni, szóval azt sem értem, hogy honnan találtak meg. Ilyenkor mit tudok csinálni?
2020. dec. 3. 11:26
 1/2 CspCsj ***** válasza:
SPAM szűrőket és levelezési szabályokat is létre lehet hozni, de ez függ attól is, hogyan férsz hozzá az email fiókodhoz. (böngészőn keresztül weboldalra lépsz be, vagy levelezőprogramot használsz, - a népszerűbb levelező-kliensek beállításai is kicsit eltérnek)
2020. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alapból külön mappába rakja, mac saját levelezője és ott mutatja mindig a kéretlen leveleknél. Gmail spam mappáját nem szoktam nézegetni, nem jelzi ki... Átnézem majd rendesen akkor a beállításokat
2020. dec. 3. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!