Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem fogadja el a jelszavam a...

Nem fogadja el a jelszavam a windows a microsoft accountomhoz, megoldás? több lenn

Figyelt kérdés

Nos, tehát most lett egy új gépem, most állítgatom be, stb, és be akartam lépni a microsoft accountomba, amit még előző pc-n csináltam (az win10 home volt, most pro van), és az email címet elfogadta, ahogy az utánna beírt jelszót is, továbbment, de kér ismét egy jelszót, szó szerint idézem:


"Bejelentkezés a számítógépre a Microsoft-fiókkal

A számítógépen való következő bejelentkezésekor használja a Microsoft-fiókja jelszavát vagy a Windows Hellót, ha beállította.

Még egyszer meg kell adnia a jelenlegi Windows-jelszavát."


De hiába adom meg ugyanazt a jelszót, nem fogadja el... Mégis milyen jelszót kér?



2020. dec. 30. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Még egyszer meg kell adnia a jelenlegi Windows-jelszavát."


Tehát az uj géped jelszavát

2021. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja, csak nem volt más jelszó, nem állítottam be semmit. De már azota megoldodott, bejelentkeztem az időjárás app-ban, ott nem kérte ezt az új jelszót, és elfogadta
2021. jan. 3. 17:19
 3/4 anonim válasza:
szia leirnád pontosan mit csináltál nekem is ugyan ez a bajom
2023. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hello!

azota is az a gépem van, nem installáltam windowst azota, tehát igy már nem emlékszem pontosan hogy mit is tettem

2023. márc. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!