Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 vagy Windows 10?

Windows 7 vagy Windows 10?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a Win7 támogatása megszűnt, de egyszerűen a Windows 10 nagyon instabil az alábbi hardveren pedig a 20H2-es (legfrissebb kiadás) van fent.

H110M-S2H alaplap

Pentium G4560 proci

GTX 760 videokártya

8GB RAM



2021. febr. 5. 16:35
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#20-as ez nem éppen így van. Pl. böngészőknél egy idő után a régebbi verziók futtatásakor már nem töltődnek be oldalak, vagy hiányosan jelennek meg, az újabb titkosításokat nem ismerik fel stb.. Ez a Win7 nél nincs jelen még és szerintem egy jó darabig nem is lesz még. Én mindig is bekapcsolva hagytam a frissítéseket Win7-en.... Vírusírtó előfizetésem is van, tehát nem érezném Win7 alatt kevésbé biztonságban magam mint Win10-en.

Win95-ön mi a jófenét tudsz még csinálni? Mert hogy egy weblap nem töltődik be abban biztos vagyok.

(nem én pontoztam le a válaszod, saját kérdésnél a pontozás épphogy nem érdekel..)

2021. márc. 2. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!