Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Start menü ikon...

Windows 10 Start menü ikon Large méretre állítás?

Figyelt kérdés

A játékokat a start menüről szoktam indítani, itt is gyűjtöm őket össze.

Eddig úgy csináltam, hogy közepes méretű ikonokat tettem ki a játékokról, amiket a "tileiconifier" nevű programmal megcsináltam úgy, hogy az egész csempe 1 nagy ikon legyen, így tök jól néz ki. (Tehát nem csak a csempe közepén van az ikon, hanem az egész az.)


Arra viszont sehogy nem tudok rájönni, hogy ez a megoldás hogyan működhetne Large méretben. Tehát hogy ne ilyen kis közepes méretű ikonjaim legyenek.


Az egész internetet végig túrtam az ügyben, és amiket találtam eddig, hogy elvileg valami élő ikon lenne a megoldás, de erről 0 tudásom van sajnos.

Léteznek különféle programok, amik segítenek ebben, de én csak olyanokat találtam, amik kifejezetten Steam-ből szednék ki a játékaimat, de nekem nem steames verzió van meg, azokat meg "nem látják".


Nem tudna esetleg valaki egy megoldást erre?

Tehát a cél az lenne, hogy a start menüben a játékaimról olyan csempéim lehessenek, amik Large méretűek, és hogy az egész csempe ikon legyen. Egy ilyen gyűjtemény nagyon jól nézne ki.



2021. febr. 5. 19:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!