Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adott egy új gép, win10...

Adott egy új gép, win10 64bit, na már most, nekem volt egy kártyám "nvidia geforce 750TI" amit bele paszintottam majd fellöktem az illesztőprogramot minden oké volt, telepítettem volna az origin-t és kidobta hogy ilyen olyan DLL hiányzik,többit lent?

Figyelt kérdés
mivel friss gép, friss win10 nem akartam egyből dll-fájlokat leszedni beillesztgetni stb ezért szétnéztem a neten és lehetséges megoldásként írták hogy lehet csak az illesztőprogramot kellene újra tenni, sebaj megtörtént és ugyan azokat a DLL-file-okat hiányolta, na már most be léptem az eszközkezelőbe és ott a kártyára kattintva rá mentem az illesztőprogramok/keresése/frissítése gomba, ott kapott a gép egy kékhalált és azóta nem is akar elindulni..wtf??? Mit lehet a gond??
2021. febr. 9. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban DDU-val törölj minden (Nvidia-AMD-Intel) GPU drivert, majd telepítsd fel az illesztőt megint.
2021. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elektronika nem az erősségem, de nem lehet hogy a driver hibás volt, valamit elcseszett és a kártya kinyírta a gépet?
2021. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 szoftverből erre szándékosan sem vagy képes.
2021. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!