Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO fps probléma(?)

CS:GO fps probléma(?)

Figyelt kérdés

Processzor: Intel i5-4460

Alaplap: Gigabyte H81M-S2V

Memória: 2x4GB DDR3

HDD: 500GB Seagate

SDD: 120GB Kingston

VGA: GT640 2GB

Táp: Codegen 400W

A gepigeny.hu oldalán összehasonlításnál 60+ fps-t írnak, bár tudom, hogy nem mai követelményei vannak a játéknak, de akkor is. Pár barátomnak gyengébb gépe van az enyémnél, mégis nagyobb beállításokkal játszanak problémamentesen és fps ügyileg is. Én legalacsonyabb beállítások mellett játszom, így produkál 80-90 néhol 100 fps-t. Viszont ha füst közelében vagyok egyből leesik 40-re, valamikor 30 vagy az alá is. Nagyobb beállításokkal sajnos nem igazán tudok játszani, mert borzasztó fps-eseket mutat a "mérce". Köszönöm előre is a segítségeteket!



2021. febr. 17. 13:07
1 2
 11/12 trichard2001 ***** válasza:
100%
1-es vagy vak vagy idióta, ha szerinted 30 és 200 fps között nincs különbség, akkor ne játssz videojátékokkal, hanem látogass meg egy szemészetet.
2021. febr. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyot mondtál🤣
2021. febr. 19. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!