Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha valaki nem játszik az...

Ha valaki nem játszik az miért használ Windowst?

Figyelt kérdés

Mármint sok ember letorrentezi otthon magának a Windows-t és használja. De miért? :O

Mikor ott van a teljesen ingyenes Linux. Openoffice és társai is.


2021. febr. 17. 19:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
#10 Érdekes, én Linuxnál is bekapcsolom gépet, megnyitom a böngészőt, vagy filmet nézek, minden alap dolog végtelenül egyszerű rajta. feltelepítése kb 10 perc. (Linux Mint 20)
2021. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
#11 én anno linuxal(valami unbutu) vettem a laptopomat és akkor még usb sticket kaptam a telefon szolgáltatómtól,ebben volt a sim kártya,csak csatlakoztatni kellett és kész..Szerinted (ill akik leponzoztak szerintük)volt netem?Bevittem a laptopot a szervizbe ahol azt mondták hogy nem tudják megoldpani,tegyek fel wint a gépre.
2021. febr. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
#12 nekem most a linux mintem simán felismeri és használja az itthoni hp nyomtatót, amihez a windows 7-re le kellett tölteni a drivert meg a programot.
2021. febr. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
#12 és ha jól emlékszem, nekem a 18 felismerte az stickes internetet is.
2021. febr. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#12 jut eszembe, van egy laptopom, van benne sim kártyás modem. Szerinted fel lehetett telepíteni windows alá? A fenét. Debianra bezzeg volt driver. :)
2021. febr. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt látja a reklámokból, hogy az KELL.

Mert az iskolában is azt tanulta, hogy az kell.

Vagy egyszerűen mert soha nem látott mást, és mindenféle hamis mendemondák alapján alkot véleményt, mint ahogy itt is sokan.

2021. febr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#12 még egy utcsó:


Windows telepítés: megcsinálom a telepítőt, feltelepítem, egy másik gépen leszedem a netről a hálózati kártya vagy a wifi driverét, utána feltelepítem a böngészőt, vírusírtót, leszedem a hangkártya és videókártya drivert. Használom.


Gimp telepítése:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Linux telepítés: megcsinálom a telepítöt.

Használom.

Ha tetszik, fel is telepítem. ;)


Gimp telepítése: sudo apt install gimp



Akkor nekem melyik az egyszerűbb.

2021. febr. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként most szenvedtem egy sort az adóbevallással, az ÁNYK nem akart Linux mint alatt működni. A nav oldalán azt írták hogy csak Ubuntu 12 és 16 alatt tesztelték. Készítettem egy Ubuntu 16 telepítőlemezt és azon beadtam az adóbevallásom. ;)
2021. febr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#13 #14 jó nektek.a 8-as verzió még nem ismerte fel.
2021. febr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#1 "Mert nem mindenki ért parancsok beírásához. Lássuk be, linuxon kell."

Őszintén érdekelne, hogy mi az a parancs, ami nélkül egy átlagos felhasználó a mindennapi feladatait képtelen ellátni?

Legutoljára kb. 30 éve lehetett a parancssorral riogatni, de akkoriban azért ne felejtsük el, hogy a Windows is csak egy DOS parancssorra épülő grafikus héj volt.

2021. febr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!