Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a kedvenc operációs...

Melyik a kedvenc operációs rendszerét?

Figyelt kérdés
Pls ne csak bejelöljétek, hanem mondjátok is el, hogy miért!
2021. febr. 24. 17:44
A kérdező szavazást indított:
Win 10
Win 8.1
Win 7
Win vista
Win xp
Linux mint
Mac
33 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az XP-t választottam, mert kicsi, de jól működik/működött. Második a Linux Mint, ami kicsi, ingyenes, de sajnos némileg problémás. Ezt használom egyébként.
2021. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Személy szerint mac-et és Windows 10-et részesítem előnyben
2021. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Linux Mintet jelöltem mert Ubuntut és Debiant használok és azok a "legközelebbiek".
2021. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A felsoroltak között a win10, de ami még nagyon tetszik az az ubuntu mate.
2021. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Linux mint, használtam is sokat, könnyű kis rendszer, jól használható egy windowsosnak is, és jól is néz ki! :D

Ennek ellenére mivel sokat játszom, kénytelen vagyok win10-et használni, és programozok is, de csak ezért nem fogok dual bootba egy win10-et is felrakni...

2021. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én kimondottan kedveltem a 8.1 csempéit..., ezt mindenki utálta. Most 10 fut már, a támogatás miatt.
2021. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 tabaki ***** válasza:
24%

Egészen feltüzeltél, én is indítok egy hasonló logikájú szavazást. Melyik a kedvenc állatod?


Kendermagos tyúk

Kopasznyakú tyúk

Magyar tyúk

Leghorn tyúk

Orpington tyúk

Angol cocker spániel

Kacsa

2021. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 A Kacsa helyett lehetne mondjuk gyík, vagy inkább hüllő. Mert az ugye se nem madár, se nem emlős. :)
2021. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Windows 7 az, mivel kedvem szerint módosíthatom, rendesen működik, 0 frissítéssel, csak sp 1, meg ami szükséges volt, igen 0 frissítés :) Ennyit arról a jó security update-ről, van fent kerish doctor, meg rengeteg program, process hacker 2-vel való, optimizálás priorítás szinten, IO priorítás, memória priorítás. Áh, és most csak azért is felsorolom :D Regedit-be is eléggé át van írva, a memória kezelési rendszere is, a kernel se az, amit egy alap rendszer használ, az ok arra, hogy ezt a rendszert szeretem, a kinézete is az egyik, azon kívül, utálom a Windows 10-et. A vírusirtó pedig, Comodo Internet Security, amiben van HIPS, teljesen ingyenes, a valósidejű védelem, ki van kapcsolva, csak auto sandbox van, meg hips, meg virusscope. Autohotkey-es automatizálás is van, rengeteg más minden, az ok arra, hogy mindezt leírtam, hát, kicsit szeretem mutogatni a rendszert :D Hihi :D
2021. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 tabaki ***** válasza:
37%
@#8: Akceptálom, ezzel szerény művemen megtetted az utolsó, mesteri ecsetvonást. Immár teljesen bizonyos vagyok abban, hogy az Utókor felülbírálja majd az értetlen kortársak lepontozásban megnyilvánuló kedvezőtlen ítéletét.
2021. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!