Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a kedvenc operációs...

Melyik a kedvenc operációs rendszerét?

Figyelt kérdés
Pls ne csak bejelöljétek, hanem mondjátok is el, hogy miért!
2021. febr. 24. 17:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Linux Mint.

Kényelmes, stabil, megbízható, és profin bánik az erőforrásokkal.

Régen nagy Windows-os voltam (a 7-ig bezárólag), de egyáltalán nem bántam meg a váltást. Nem hiányzik azóta az a világ. Szerencsére már Linuxra is van jópár játék, ami meg nincs, azok nagy részét a Wine tudja futtatni.

2021. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
TempleOS
2021. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 KmsRys ***** válasza:

Ezek közül a Linux Mint, nem meglepő módon erről az operációs rendszerről írom ezt a választ is, de van fenn Ubuntu is, no meg Manjarot is szeretnék ezek mellé :)


Egyébként meg a Linux distrok többsége mind a kedvencem. Amikor kipróbáltam egyet VirtualBoxon, hát... Annyira megtetszett, hogy végre valami, ami nem Windows, de mégis egy teljes értékű operációs rendszer, ami minden igényemet kielégít! Még illesztőprogramokkal se kell vacakolni, és a legtöbb dologban sokkal jobb, mint a Micro$oft féle Winf0s!

2021. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#12 vagyis templomos? :)
2021. febr. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom én kipróbáltam a Linuxot, föltettem, én eleinte nagyon tetszett wine programmal elfutottak rajta kisebb windowsos játékaim is pl: Mario Forever, de később már nem emlékszem miért de annyira megutáltam, hogy úgy voltam vele, hogy ennél még a win 10 is jobb
2021. febr. 27. 06:42
 16/16 anonim válasza:
Windows 8.1
2021. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!