Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a qBittorrent-nek?...

Mi a baja a qBittorrent-nek? Ma egyik pillanatról a másikra törölte a gépem. Amikor újra letöltöttem volna, azt jelezte a gép, hogy vírust talált és nem is engedte tovább. Van más biztonságos program?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 17:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
milyen böngészőt használsz? ha jó sejtem chrome lehet. meg milyen vírusírtót
2021. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Igen, Chrome és nincs külön vírusirtóm csak az alap, ami a Windows-on van
2021. márc. 3. 21:34
 13/28 anonim ***** válasza:
sejtettem, a chrome vicceskedik veled. minden futthatható fájlra kiírja kb. az opciók közül válaszd a letöltés mindenképpent. nem lesz baj belőle ha gyártói oldalról szeded le a qbitet, ha lenne riasztana a windows beépített védelme a defender
2021. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nem ad olyan lehetőség, hogy letöltés mindenképpen. Egyszerűen nem enged utána rákattintani.
2021. márc. 3. 21:45
 15/28 anonim ***** válasza:

innen töltsd le:

[link]

ide töltsd fel a fájlt ha biztosra akarsz menni:

[link]


Ezt nem csak most máskor is használhatod, rengeteg víruskeresőn átfuttatja a fájlt.

2021. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
kis opciók nincs? 3 pötty vagy ilyesmi?
2021. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
esetleg töltsd le az edge böngészővel. írd meg sikerül e csak hogy tudjam mi segített, meg így mások is látni fogják akik ezzel szembesülnek
2021. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Edge-ből is próbáltam, ott annyi pluszt ad, hogy letöltési hivatkozást ad: [link]


Amúgy onnan se sikerül. És vírusirón meg nem tudom futtatni, mert nem lehet mire kattintani utána, nincs mit megnyitni.

2021. márc. 3. 21:55
 19/28 Argloss ***** válasza:
Ha ez megnyugtat ma nekem is vírusosnak jelezte a qBitorrent-et a Windows. Gyors ellenőrzés minden héten csinál, a qBitorrent kb. 2 hónapja volt utoljára megnyitva, szóval nem vagyok teljesen egészen 100%-ig biztos benne, hogy valóban vírusos lenne.
2021. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

kul.hu/xxkeu


ezt le tudod tölteni? ez a qbittorent gyártói oldalról csak betömörítettem és adtam jelszót neki ami egy db 1 es szám. utána ha akarod futass rajta tesztet esetleg töltsd fel vírustotálra

2021. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!